سه روش خانگی موثر برای از بین بردن زگیل تناسلی

سه روش خانگی موثر برای از بین بردن زگیل تناسلی

برای اینکه زگیل تناسلی نگیرم چیکار کنم و اگر زگیل دارم چی بدونم !؟

زگیل تناسلی یا HPV مسری ترین و سخت ترین نوع زگیل از لحاظ خوب شدن است و بدلیل مسری بودن، یک بیماری مشترک بین زوجین است بنابراین مانند آتش سوزی سریعا در حال گسترش است،ولی با رعایت بهداشت فردی و بعضی راهکارهای ساده و موثر میتوان این بیماری را از بین برد. با کمی جستجو در آشپزخانه و یا حمام میتوان داروهای ارزان قیمت برای رفع زگیل پیدا کرد.

روش یک از سه: استفاده از کرم ها و روغن ها و …

اولین گزینه استفاده از آسپرین و نئوسپورین (aspirin and Neosporin) است..

استفاده از آسپرین برای رفع زگیل

استفاده از آنتی بیوتیک برای رفع زگیل

آسپیرین، یک داروی ضد التهاب غیر استروئیدی است که معمولاً به عنوان ضد درد و تب بر مورد استفاده قرار می‌گیرد. این دارو بدون نسخه پزشک قابل تهیه‌است.

نئوسپورین، یک واژه یونانی ازدو کلمه neo – یعنی نو   و  sporos  به معنی دانه، یک محصول آنتی بیوتیک که برای پیشگیری از عفونت و افزایش سرعت بهبود زخم بوده یکی از موثرترین پماد ها برای جلوگیری از رشد باکتری هاست.

این نوع درمان با اینکه بسیار زمانبر است و اغلب بیماران از روند طولانی درمان شاکی هستند ولی مورد تایید FDA  ( سازمان بهداشت جهانی) است.

 

دومین گزینه استفاده از محصولات با اسید سالیسیلیک است.

استفاده از اسید سالیسلیک برای رفع زگیل

استفاده از اسید سالیسیلیک برای رفع زگیل

یکی از بی خطر ترین و محبوب ترین درمان هاست – در ابتدا زگیل را نرم کرده و در نهایت منجر به از بین رفتن آن می شود.

این دارو یک داروی ضد آکنه است.

 

سومین گزینه استفاده از نوار چسب.

استفاده از چسب نواری برای رفع زگیل

استفاده از چسب نواری برای رفع زگیل

این روش در سال ۲۰۰۷ و برای اولین بار در آمریکا مورد استفاده قرار گرفت، یکی از بهترین روشها که تا ۲۰ درصد در از بین بردن زگیل تناسلی موثر می باشد.

چسباندن چسب روی ناحیه مبتلا به مدت ۶ روز و ادامه درمان تا حذف کامل زگیل ها. چسباندن چسب در این روش حکم سمباده را دارد.

 

چهارمین گزینه استفاده از روغن کرچک..

استفاده از روغن گرچک برای رفع زگیل

استفاده از روغن گرچک برای رفع زگیل

برای تحمل بوی بد این روغن میتوان آن را با روغن نعناع مخلوط کرده و استفاده نمود. روش استفاده : سه مرتبه در روز

استفاده از این روش برای کودکان ممنوع است.

 

پنجمین گزینه استفاده از روغن درخت چای.

استفاده از روغن درخت چای برای رفع زگیل

استفاده از روغن درخت چای برای رفع زگیل

برای درمان آکنه کاربرد دارد. به عنوان یک ماده ضد التهاب و ضد عفونی کننده کاربرد فراوان دارد.

 

روش دو از سه: استفاده از موجودی های آشپزخانه 

گزینه یک   استفاده از سرکه سیب

استفاده از سرکه سیب برای رفع زگیل

استفاده از سرکه سیب برای رفع زگیل

شستن ناحیه مبتلا به زگیل با استفاده از سرکه سیب به مدت ۲ الی ۳ هفته و هر روز. این روش بسیار دردناک می باشد.

 

گزینه دو   استفاده از روغن ویتامین E  و سیر

استفاده از سیر و ویتامین E  برای رفع زگیل

استفاده از سیر و ویتامین E برای رفع زگیل

مالیدن روغن ویتامین E روی ناحیه مبتلا به زگیل و سپس گذاشتن سیر له شده هر ۴۸ ساعت یکبار تا رفع دائم زگیل ها

 

گزینه سه   استفاده از پیاز حلقه حلقه شده و گذاشتن روی زگیل ها

استفاده از پیاز حله حلقه شده برای رفع زگیل

استفاده از پیاز حلقه حلقه شده برای رفع زگیل

 

گزینه چهار    حمام با جو دو سر

استفاده از حمام جو دو سر برای رفع زگیل

استفاده از حمام جو دو سر برای رفع زگیل

این روش قبلا برای رفع آبله مرغان استفاده میشد ولی برای از بین بردن زگیل هم موثر می باشد. حتی این روش از به وجود آمدن زگیل هم جلوگیری می کند.

 

روش سه از سه: بهبود وضعیت شما 

 

گزینه اول استفاده از داروها و روشهای صحیح

مداومت در درمان برای رفع زگیل

مداومت در درمان برای رفع زگیل

روندی که برای درمان انتخاب می کنید کاملا آگاهانه و زیر نظر پزشک باشد، روند درمانی ممکن است به طول بیانجامد سعی کنید تا بهبودی کامل درمان خود را ادامه دهید، هرچند که دردناک باشد.

 

گزینه دوم  خودداری از خارش

زگیل تناسلی خارش دارد سعی کنید از خاراندن ناحیه مبتلا جدا خودداری کنید چرا که باعث ترکیدن زگیل ها و خونریزی آنها می شود و این امر باعث رشد سریعتر و گسترش بیماری می باشد. برای تسکین خارش از حمام جو دوسر، حمام آب و نمک، کمپرس یخ استفاده کنید.

 

گزینه سوم   اندام تناسلی خود را خشک نگه دارید.

zegil-dry---chioche

یک محیط مرطوب، محیطی مساعد برای رشد باکتری هاست. برای خشک کردن می توان از یک حوله تمیز و یا سشوار استفاده کرد، چرا که در یک محیط خشک زخم با سرعت بیشتری التیام می باد.

به هنگام استفاده از سشوار، آن را روی حرارت پایین تنظیم کنید.

 

گزینه چهارم   تغذیه خوب و سالم

تغذیه سالم برای رفع زگیل

تغذیه سالم برای رفع زگیل

استفاده از میوه ها و سبزیجات و غذاهای سالم سرشار از انواع ویتامین ها، کلسیم و پروتیین برای تقویت قوای بدنی و مبارزه با بیماری

 

گزینه پنجم درمان تحت نظر پزشک 

درمان تحت نظر پزشک برای رفع زگیل

درمان تحت نظر پزشک برای رفع زگیل

بهترین راه مطلق برای درمان زگیل تناسلی مراجعه به یک متخصص زبده است، زیرا ثابت شده ترین و موثرترین روش هم به لحاظ ذهنی و هم به لحاظ عاطفی است. 

مراجعه به دکتر به شدت توصیه می شود زیرا حتی زمانی که شما از شر زگیل خلاص یابید تا زمانی که پزشک شما  تایید ننماید هیچ تضمینی برای اینکه ویروس به طور کامل از بین رفته وجود ندارد. 

 

منبع: wikihow

۲۷۲ Comments

Fateme Jamshidi

about 2 سال ago

سلام دوستان،امیدوارم حالتون خوب باشه. بله درسته سرکه سیب معجزه آساست. ما خودمون تولیدی سرکه سیب ارگانیک داریم اگر خواستید به واتسپ پیام بدید ۰۹۱۷۴۰۶۷۰۸۶

پاسخ

Masoud

about 3 سال ago

سلام خدمت همه دوستان امروز ۴ شهریور۱۴۰۰ است و من که الان دارم این کامنت رو مینویسم ، تا چند ماه پیش زگیل تناسلی داشتم. ۱_این بیماری قابل درمانه فقط صبر و استمرار میخواد ۲_به هیچ وجه سمت روش های کرایو و لیزر نرید که هم پول هنگفتی باید به پزشک نمای پول دوست بدید ، یه خورده وقت زگیلا میرن دوباره سبز میشن و اینکه من خودم با روش هایی که در همین کامنتا گفته شده درمانش کردم. ۳_در طول درمان تا زمان بهبودی کامل به هیچ وجه رابطه جنسی نداشته باشید. و اما درمان اول ماه قمری نیت میکنید و به تعداد زگیل هایی که دارید دانه عدس برمیدارید می‌مالید به زگیل ها ، بعد داخل گلدان ، باغچه یا هر جایی ... میکارید و میگید زگیلامو دادم رفت . ازش مراقبت می‌کنید تا جوانه بزنه و سبز بشه. فقط باید حتما حتما اعتقاد قلبی داشته باشید وگرنه ... نمیشه. بعد که عدس ها رو کاشتید برید حمام موهای زائد بدنتون رو با واجبی یا همون تیزبر یا همون نوره ازبین ببرید. (توجه کنید کلا در روز هایی که موزدایی میکنید حالا در مواقع دیگه هم بدنتونو با شوینده نشورید و فقط اون جلسه موزدایی کنید ) بعدش هم مواضع موزدایی شده رو کرم زینک اکساید ، کالاندولا یا ویتامین آ د بزنید که پوستتون نسوزه. یک روز که از موزدایی گذشت پنبه به سرکه سیب آغشته میکنید میذارید روی گیل ها روشو چسب میزنید این کارو حداقل روزی سه بار انجام بدید (البته من خودم سرکه سیب نداشتم با سرکه انگور انجام دادم و اون هم موثر بود) آنقدر این کارو انجام میدید تا زگیل ها نرم و سفید بشن. مرحله بعدی نوبت استفاده از محلول سالیسیلیک اسیده . ما زگیل ها رو نرم و ضعیف کردیم حالا نوبت اینه که لایه برداریشون کنیم با ته یه چوب کبریت یا خلال دندون بزنید داخل محلول و روی زگیل قرار بدید فقط این کارو سریع انجام بدید چون سالیسیلیک قویه و روی اون چوب سفت و جامد میشه پس سرعت عمل داشته باشید وقتی سالیسیلیک روی سطحی قرار میگیره مثل جایی که عنکبوت تار تنیده ، سفید و سفت و خشک میشه و لایه برداری می‌کنه حواستون باشه محلول به قسمت های اطراف نریزه که پوستتونو میسوزونه این کارم روزی دو تا سه بار انجام بدید فقط یادتون باشه قبل از مرتبه بعدی اون موضع رو بشورید و قسمت های نرم شده زگیل رو جدا کنید فقط مراقب باشید زگیل رو زخمی و خون نندازید آنقدر این کارو (سالیسیلیک اسید) ادامه میدید تا زگیل ها کاملا از روی پوست بروند. این پروسه ممکنه از یک تا شاید سه هفته طول بکشه فقط استمرار ، صبر و حوصله داشته باشید. حالا چرا عدسارو کاشتیم ما که می‌خواستیم این کارا رو بکنیم؟ خودتون پایان دوره به جواب این سوال میرسید فقط کافیه خدا رو در نظر داشته باشید و ایمان قلبی تا جوابتونو پیدا کنید😉 خب خب خب حالا ما از لحاظ فیزیکی زگیلا رو ازبین بردیم ولی ویروسش هنوز تو بدن ماست و دوباره ممکنه سر و کلش پیدا بشه راه حلش اینه که کپسول پاورفیت از داروخانه می‌خرید روزی دو تا ، یکی صبح ناشتا یکی قبل از ناهارم یکی می‌خورید کپسول ها بسته هاش ۳۲ تایی هس و حداقل باید سه ماه مداوم مصرف کنید یعنی حداقل ۶ تا بسته مصرف کپسول هارو از همون اول کار (مرحله سرکه) انجام بدید خیلی خیلی بهتره. ببینید تو این راه سوختگی پوست هس ، سوزش هس ولی هر کی خربزه میخوره پای لرزشم میشینه و ما هممون خوب میدونیم که این زگیل از کجا اومده و ناشی از کدوم کار ما هس و ازین ببعد باید یه تجدید نظر حسابی کنیم شاید دفعات بعدی زگیل نباشه ، هپاتیت و ایدز حاصل این رفتار باشه. اگه این کامنتو خوندی و درمان شدی برا منم دعا کن

پاسخ

ستتار

about 5 سال ago

سلام دوستای نهایت گرامی بنده هم به همین مرض یا ویروس گرفتارم مال من حدود یه سال قبل درگیر شده بودم و هیمنطور نمیدونستم چی هست بیخیال بودم بعد مدتی زیاد شد خودم نمیدونستم چیه ور رفتم زیاد شد رسید به صدتا زگیل بعدش یجور سردرگم شده بودم هر رویش که مردم قبلن استفاده کرده بود منم استفاده کردم خوبیت نداشت زگیل میزدم ولی برگشتی داشت اینقدر استرسم زیاد بود که بدنم سیستم دفاعی اش از دست داده بود هی درمیومد بعدش من آویشن و رزماری گزنه زیره سیاه و زیره سبز و سفید و چند قسم دمنوش دیگه ی که بفارسی اسمش نمیدونم تو جنوب شرق آسیا پیدا میشه و تو جنوب شرق آسیا هم از همون گیاها داروی مخصوص این ویروس درست کردن این دمونشهارو یه لیوان صبح ناشتا یه لیوان هم شب قبل خواب میل کنید و زرد چوبه دم کنید روزی دو وعده بخورین و سیاه دانه بخورین بعد غذا حدودا ۲۰ عدد سه وعده در روزی ک هیمنطور سه حبه سیر در روز خورد کنید به اندازه دانه عدس بعدش با آب قورت بدین نجوین مثل قرص قورت بدین و آب لیمو تازه با آب ولر هر صبح ناشتا میل کنید چیزهای ک نباید بخورید بادام درختی بادام زمینی گردو تخمه پسته آجیل کلن نخوریم زنجبیل نخوریم موز نخورین زرُت نخورین گوشت نخوریم هیج نوع گوشت تخم نخورین لبنیات نخورین حیوانی هیچی نخورین دریایی نخورین شکر نخورین ورزش کنید نه اینکه زیاد خسته کنید خوده قارچ شیتاکه یا قرص پاورفیت یا ایموبلند تهیه کنید قرص ویتامین بی ۱۲ مصرف کنید ک گلبول های قرمز را زیاد کنه ویتامین سی و زنیگ مصرف کنید ک گلبول های سفید رو زیاد کنه ملتی ویتامین مصرف کنید و برنج قرمز یا قهویی یا سیاه مصرف کنید سرخ شده نخورین این رژیم رعایت کنید سیستم ایمنی میره بالا دور سه ماه کاملن خوب میشین زگیل را حالا به هر نوعی خودتون میزنین بزنین ولی اصل مهم ویروسه ک باید ریشه کن بشه کافین و الکهول سیگار را حذف کنید چای سبز میل کنید گیاه خرفه مصرف کنید چیزیکه توش شکر باشه نخورید

پاسخ

ستتار

about 5 سال ago

سلام دوستای نهایت گرامی بنده هم به همین مرض یا ویروس گرفتارم مال من حدود یه سال قبل درگیر شده بودم و هیمنطور نمیدونستم چی هست بیخیال بودم بعد مدتی زیاد شد خودم نمیدونستم چیه ور رفتم زیاد شد رسید به صدتا زگیل بعدش یجور سردرگم شده بودم هر رویش که مردم قبلن استفاده کرده بود منم استفاده کردم خوبیت نداشت زگیل میزدم ولی برگشتی داشت اینقدر استرسم زیاد بود که بدنم سیستم دفاعی اش از دست داده بود هی درمیومد بعدش من آویشن و رزماری گزنه زیره سیاه و زیره سبز و سفید و چند قسم دمنوش دیگه ی که بفارسی اسمش نمیدونم تو جنوب شرق آسیا پیدا میشه و تو جنوب شرق آسیا هم از همون گیاها داروی مخصوص این ویروس درست کردن این دمونشهارو یه لیوان صبح ناشتا یه لیوان هم شب قبل خواب میل کنید و زرد چوبه دم کنید روزی دو وعده بخورین و سیاه دانه بخورین بعد غذا حدودا ۲۰ عدد سه وعده در روزی ک هیمنطور سه حبه سیر در روز خورد کنید به اندازه دانه عدس بعدش با آب قورت بدین نجوین مثل قرص قورت بدین و آب لیمو تازه با آب ولر هر صبح ناشتا میل کنید چیزهای ک نباید بخورید بادام درختی بادام زمینی گردو تخمه پسته آجیل کلن نخوریم زنجبیل نخوریم موز نخورین زرُت نخورین گوشت نخوریم هیج نوع گوشت تخم نخورین لبنیات نخورین حیوانی هیچی نخورین دریایی نخورین شکر نخورین ورزش کنید نه اینکه زیاد خسته کنید خوده قارچ شیتاکه یا قرص پاورفیت یا ایموبلند تهیه کنید قرص ویتامین بی ۱۲ مصرف کنید ک گلبول های قرمز را زیاد کنه ویتامین سی و زنیگ مصرف کنید ک گلبول های سفید رو زیاد کنه ملتی ویتامین مصرف کنید و برنج قرمز یا قهویی یا سیاه مصرف کنید سرخ شده نخورین این رژیم رعایت کنید سیستم ایمنی میره بالا دور سه ماه کاملن خوب میشین زگیل را حالا به هر نوعی خودتون میزنین بزنین ولی اصل مهم ویروسه ک باید ریشه کن بشه کافین و الکهول سیگار را حذف کنید چای سبز میل کنید گیاه خرفه مصرف کنید چیزیکه توش شکر باشه نخورید

پاسخ

یک بنده خدا

about 5 سال ago

این بیماری تو چند ماه خوب میشه فقط گوشت گاو و لبنیات و تخم مرغ نخورید و چای سبز و سیب و سیریک حبه ریز شده را و آب لیمو و آب سرد بخورید در عرض ۳ ماه خوب میشید و آزمایشتون منفی میشه

پاسخ

Bahram

about 5 سال ago

آخه برخی وب سایت های مربوط به این حوزه پزشکی نوشتن که پنیر پروبیوتیک مصرف کنید ! این چیه ؟

پاسخ

admin

about 4 سال ago

محصولات لبنی پروبیوتیک دار باعث میشه روده ها خوب کار کنه و وقتی روده خوب کار کنه خو بخود سیستم ایمنی بدن بالا میره و بدن مقاومت بیشتری در برابر بیماری ها از خودش نشون میده. شاید برا همین گفتن

پاسخ

یک بنده خدا

about 5 سال ago

این بیماری در عرض چند ماه خوب میشه اصلا نگران نباشید فقط ۳ ماه گوشت گاو و لبنیات و شکر و قند نخورید و هر روز چای سبز و یک دونه سیب و سیر حبه با آب یک لیمو و آب بخورید قارچ شیتاکه رو از سایت قارچ ایران زمین تهیه کنید و روزی ۵ گرم بخورید حتما خوب میشید به لطف خدا بعد ۳ ماه آزمایشتون منفی میشه بعدش دعام کنید که منم همیشه سالم باشم ممنونم

پاسخ

یک بنده خدا

about 5 سال ago

بیماری زگیل تناسلی اصلا نگرانی نداره با رعایت این رژیم بعد ۳ ماه اگه آزمایش بدید آزمایشتون منفی میشه اصلا گوشت گاو و لبنیات نخورید و شکر وقند و هر چیزی که داخلش شکر داره نخورید و هر روز یک دانه سیب بخورید و یک حبه سیر ریز شده با آب یک لیمو و آب بدید پشتش بعد هر غذا یک قاشق چای خوری سیاه دانه بخورید بجای شکر از کشمش استفاده کنید چای سبز به جای چای سیاه بخورید چون ضد ویروسه و یک نوع قارچ بنام قارچ شیتاکه از سایت قارچ ایران زمین تهیه کنید و روزی ۵ گرم بخورید خوب میشید و آزمایشتون منفی میشه

پاسخ

مهسا

about 5 سال ago

سلام من دختر 29 ساله مجرد هستم که تا کنون هیچ رابطه ایی نداشتم . چندین ماه برای موهای زائد بیکینی لیزر میرفتم که بعد از چندجلسه متوجه شدم که یه زائده ی گوشتی در لبه ی بیکینی ام ایجاد شده که حدودا بیش از 6 ماه هست ایجاد شده ، فقط همین یکی هست و تعدادش زیاد نشده هیچ درد و خارشی هم نداره . ولی بزرگ میشه من هر چندروز یکبار میکنمش و بعد از چندروز بزرگ میشه و سرش یه حالت زخم سیاه داره و مثل جوش سرسیاه هست . میتونید راهنمایی کنید چی هست ؟ و من برای درمان چی کار باید بکنم ؟ اگه قراره پیش متخصص برم باید متخصص زنان برم یا پوست ؟

پاسخ

admin

about 5 سال ago

بهتره پیش دکتر بیماری های عفونی برین نگران نباشین به احتمال زیاد جوش سر سیاه هست.

پاسخ

K1

about 4 سال ago

تو که هیچ رابطه ای نداشتی برای چی رفتی لیرز بیکینی ؟؟!

پاسخ

مهلا

about 5 سال ago

سلام من یه هفتست فهمیدم رفتم دکتر گفت وسیعه ۱۷بیا. تو اینترنت خوندم سرکه سیب خوبه استفاده کردم ۴مین باره میزنم اولین بار همه سفید شدن خیلی زیادن الان سفید. رو به زرد شبیه رنگ عفونت خیلی سوزش داره وقتی سرکه میزنم تو رو خدا جواب بدین ادامه بدم یانهههخ نشونه خوبیه رنگش این شد

پاسخ

admin

about 5 سال ago

سرکه سیب بلی خوب و به صرفه هست. ولی شما حتما باید دکتر برین تا دارو تجویز کنه و این بیماری ویروس هست یعنی باید دارو حتما بخورین که از خون و بدن شما آثارش محو بشه.

پاسخ

سعید

about 5 سال ago

سلام به همه من قرص AHCC رو اول از مالتینا گرفتم البته 30 - 40 روز طول کشید تا بهم تحویل بدن ولی 2 تا بسته بعدی رو از شرکت فرازطب گرفتم . همون روز هم تحویل دادن .. من الان 3 ماهه دارم استفاده می کنم از یک ماهه پیش زگیل هام یکی یکی دارن خشک میشن و می افتن .. یه قطره و یک کرم هم کنارش استفاده می کنم. اون قطره و کرم هم خودشون کناره محصول برام فرستادن به شما هم پیشنهاد می کنم جای اینکه انقدر نگران باشین یکم هزینه کنید و خودتون رو درمان کنید سلامتی آدم ارزشش خیلی بیشتره ... خودتون رو درمان نکنید دو روز دیگه سرطان می گیرید اون موقع 100 برابرش رو باید خرجه سرطان بکنید توی گوگل هم به فارسی بزنید فرازطب سایتشون رو براتون میاره .. تماس میگیرید میفرستن

پاسخ

الهه

about 5 سال ago

سلام متاسفانه دختر 22 ماهه من زگیل تناسلی زده وتعدادش هم همینجوری داره زیاد میشه. البته خودم آزمایش hpv دادم که مثبت شده دکتر عفونی بردم گفته ولش کن خودش بعد از چند وقت از بین میره ولی آخه چون بد جا هست و و بچه پوشکیه هی زیادتر میشه. راههای درمانی هم که دوستان گفتند همه دردناکه بچه اذیت میشه نمی دونم چیکار کنم. به نظرتون قارچ شیتاکه بدم بهش خوب میشه؟

پاسخ

admin

about 5 سال ago

بچه ۲۲ ماهه آلوده شده و پیش یه متخصص خوب نبردینش که یکی برگرده بگه ولش کن خودش خوب میشه؟ مگه الکیه! باید اول ببینی چرا بچه ۲۲ ماهه آلوده شده چون خیلی نادر و بعید هست که بچه در زمان تولد مبتلا به این بیماری بشه و در نادر موارد که مبتلا میشه زگیل در گلو ایجاد میشه. حتما حتما پیش دکتر خوب ببریدش بخصوص اگر دختر بچه هست.

پاسخ

Samane

about 6 سال ago

سلام دوستان من دوهفته ای هست متوجه شدم زگیل دارم دکتر متخصص زنان رفتم که بمن گفتند زگیل تناسلیه و پودوفیلین ۲۵درصد دادن و چون به تعطیلیا برخورد کرد گفتند شنبه بیا تا برات بزنم دارو رو.هرچی گفتم خانوم دکتر شما بگین دستورشو تا خودم استفاده کنم که متاسفانه بابرخوردی سرد و .... گفتند نمتونم بگم باید بیای مطبم بهشون گفتم آیا سرکه سیب بزنم برطرف میشه که به طرز مسخره کننده ای خندیدند و گفتند نه بابا سرکه ی سیب چیه من که خیلی استرس داشتم بخاطر مریضیم گفتم حالا که بمن نگفتن چجوری استفاده کنم سرکه سیب رو امتحان میکنم .دوشب قبل استفاده کردم که دوتااز زگیلا محو شدن انگار اصلا وجود نداشتند ولی دوتا دیگه که یکم بزرگتر بودن اونا موندن که خیلی کوچک شدند ولی شب تا صبح که سرکه میزنم سوزش خیلی خیلی خیلی زیادی داره امونمو بریده از سوزشش دست و پام میلرزه پماد زینک اکساید رو صبح ها میزنم که پوستم یکم التهابش کم بشه خواستم به دوستان که دچار این ویروس شدند بگم اصلا نگران نباشید و قبل از رفتن به دکتر و شنیدن حرفهای دلسرد کنندشون سرکه سیب رو امتحان کنن که حتما و حتما جواب میگیرند. گفتم اگه زگیلها از بین رفت به دوستان اطلاع بدم که روش سرکه سیب رو امتحان کنن.

پاسخ

Kathleen Pamela

about 6 سال ago

من اینجا هستم که در سراسر جهان به اشتراک بگذارم که Dr.Elvis یک مرد قدرتمند گیاهی پزشکی است. که می تواند بیماری شما را درمان کند اگر فقط می توانید با او تماس بگیرید و اجازه دهید او به شما کمک کند. بعد از 4 سال قبل از بیماری تبخال، من از بیماری تبخال تبخیر شدم. اما زمانی که با Dr.Elvis در اینترنت تماس گرفتم، او به من درمان طبیعی گیاهی داد که من بعد از استفاده از آن برای سه هفته به درد من رسیده بود، او به من گفت برای رفتن به یک آزمایش پزشکی، بنابراین من برای بررسی خودم در بیمارستان و من تست منفی شد. Dr.Elvis خداوند ادامه خواهد داد تا شما را به زحمت به برکت برساند، زیرا کار خوب شما در زندگی من انجام شده است، من در حال نوشتن و ارسال شهادت در مورد شما در اینترنت، مهربانی او را در حال حاضر در drelvisherbalhome@gmail.com ایمیل دکتر Elvis در تمام طول روز گریه می کند تا مشکلات شما را حل کند. با او تماس بگیرید و امروز آزاد باشید Call / WhatsApp +2348142572844 او همچنین می تواند به موارد زیر توجه کند نارسایی / ناباروری COPD اچ آی وی / ایدز سرطان هرپس تعداد کم شمار هپاتیت B دیابت آسم

پاسخ

میم

about 6 سال ago

سلام من زگیل تناسلی محدودی داشتم البته نه زخم بود نه خارش و درد داشت با دنتول بخوبی درمان شد گفتم به بقیه دوستان بگم شاید بدردشون خورد

پاسخ

افسانه

about 6 سال ago

سلام نامزد من روی پاش یه خال کمی گوشتی داره که متاسفانه کنار مقعد و رحم من هم افتاده آزمایش هم دادم جواب آزمایش من منفی بود شکر خدا برای تست هم پیش ماما رفتم اما گفت چیزی نیست اما حس میکنم داره هرروز بیشتر میشه حالا نمیدونم باید چیکار کنم...

پاسخ

افسانه

about 6 سال ago

سلام نامزد من روی پاش یه خال قهوه ای کمی گوشتی داره که متاسفانه کنار مقعد و رحم من هم افتاده آزمایش پاپ اسمیرهم دادم جواب آزمایش من منفی بود شکر خدا برای تست هم پیش ماما رفتم اما گفت چیزی نیست نمیدونم باید چیکار کنم با این خال ها و احساس میکنم داره هرروز بیشتر میشه

پاسخ

سما

about 6 سال ago

سلام دوستان رو ناحیه تناسلی من یه جوش زده حدود یه هفته میشه رابطه جنسی هم نداشتم تا حالا باکسی نمیدونم این جوش چی هست چیکار کنم لطفا راهنمایی کنید ممنون میشم

پاسخ

مهران

about 6 سال ago

عصار سفید رنگ انجیر که توی ساقه و انتهابرگ انجیرموجود هست برای از بین بردن ظاهر زگیل ظرف 3 الی 4 روز قطعیه ولی قبل زدن عصار باید زگیلو زخمی کنی تا خون بزنه بیرون بعد خونو پاک کنید و از عصاره استفاده کنین که باز هم خون بیشتری میاد طوری باید عمل کنین که محل زگیل به سوزش بیفته بعد بزارین همین طوری تا چن دقیق بمونه به امید خدا که زگیله از بین میره .فقط درمان قطعیش نیست همون زگیلو از بین میبره 100درصده من خودم امتحان کردم

پاسخ

سامان

about 6 سال ago

با سلام من دو سال درگیر زگیل الت تناسلی بودم ...فشار روحی روانی زیادی ب ادم وارد میشه. وضع مالیم بد نیس کلیه راههای درمان رو انجام دادم از واکسن گارداسیل گرفته تا کرایو کردن و لیرز و پادوفلین ..بعد ی مدت باز سر و کله زگیلها پیدا میشدن ...طی یک هفته با درمان یه دکتر باطب سنتی با هزینه ناچیز زگیلها برطرف شدن وظیفه خودم دونستم به بقیه کسایی ک از این قضیه رنج میرن کمک کنم شماره دکتر رو واستون مینویسم که شما هم مشکلتون بطرف بشه 09352760499 دکتر خدارحمی شماره درمان اینترنتی اینم بگم که هزینه ای بابت مشاوره و ویزیت دریافت نمیکنن مگه اینکه درمان شما قطعی شد و جواب گرفتید خودتون میتونید چیزی واسشون واریز کنید تو تلگرام وقت بزنید خودشون باهاتون تماس میگیرن. امیدوارم مشکل شما هم حل بشه

پاسخ

Mas

about 5 سال ago

سلام دوستان این شماره ب اشتباه تایپ شده...من دکتر نیستم🙏ممنونم انشاءالله مشکلتون حل شه

پاسخ

مریم

about 6 سال ago

من تو ناحیه تناسلیم دوتا زگیل داشتم و با سیر برشون داشتم. اونم بعد یه هفته. دل سرد نشین و درمان با سیررنده شده رو ادامه بدین. پوست جایی که سیر میزارین بعد چندروز قشنگ میمیره و سیه میشه و مثل یک لایه برمیگرده. و زگیلتونم باهاش برداشته میشه. ممکنه کامل برداشته نشه. من بعد دوسری کامل برداشته شد. یعنی دوتا 4روز که سیر گذاشتم

پاسخ

رها

about 4 سال ago

سلام چجوری سیرو میذاشتین

پاسخ

M

about 6 سال ago

سلام.یکی بگه با دنتول یا سرکه سیب چطور میتونم زیگیلهایی ک داخل واژن زده ک نمیشه دید رو ازبین ببرم؟؟

پاسخ

M

about 6 سال ago

سلام.یکی بگه با دنتول یا سرکه سیب چطور میتونم زیگیلهایی ک داخل واژن زده ک دیده نمیشن از بین ببرم؟؟

پاسخ

شهرام

about 6 سال ago

دوستان من هم درگیر بودم و میدونم چه عذابیه بخاطر همین تجربه ام رو در اختیارتون میزارم. یه پیج اینستا هست بنام Wartdarman که رایگان کمکتون میکنه برای درمان ظاهرا زیر نظر کلینیکی فعاله و پولی هم نمیگیره من خودم درمان کردم از طریقشون خدا خیرشون بده و یه دارو هم بعد از درمان معرفی کردن از داروخانه گرفتم و یه کپسول گیاهی هم برای ریشه کن کردنش که یکم کمیاب و گرون بود ولی ارزشش رو داشت . حتما ازشون کمک بخواین اون دارو هم AHCC بود که من از اینستا Ahccshop تهیه کردم

پاسخ

Ali

about 6 سال ago

سلام دوستای گلم توجه کنید سرکه سیب خانگی بخرین چون صنعتی کارای ندارن

پاسخ

سیمین صالحلو

about 6 سال ago

من دکتری تخصص بهداشت باروری هستم از دانشگاه علوم پزشکی تهران simin.salehloo29@gmail.com مشاوره رایگان درباره ویروس HPV زگیل تناسلی و عوارض و درمان های ویروس تهران ، تلفنی، ایمیل یا تلگرام.

پاسخ

سعيد

about 5 سال ago

سلام من كرايو كردمً ولي اون زگيل هاي ريزي كه ديده نميشن با چشم معمولي اونارو چيكار كنم كه باعث منتقل نشه

پاسخ

admin

about 5 سال ago

بهداشت فردی رو رعایت کنید. حوله و لباس زیر بخصوص همیشه خشک و تمیز باشه . موقع رفتن به مکانهای عمومی مقل استخر یا حمام عمومی مراقب باشید تا به بقیه سرایت نکنه برای خودتون هم تغذیه تون سالم باشه انشالله و حتما حاتما خوب میشین.

پاسخ

احمد

about 6 سال ago

سلام،ببخشیدکه من بی ادبی و پررویی میکنم.من روی آلتم سه تا دونه مانند دراومده که اصلا خارش نداره،درست مثل گوشت اضافه هستش که روی بعضی نقاط بدن درمیاد.ممنون میشم اگه منو راهنمایی کنید. ahmad2000zx@yahoo.com آدرس ایمیلم واسه راهنمایی گذاشتم،خواهشا" خواهشا" راهنمایی بفرمایید.ممنون و سپاس

پاسخ

محمد

about 6 سال ago

سلام دوستان از اسید سالیسیلیک کامپاند استفاده کنید و شستشو با سرکه سیب کاملا موثره

پاسخ

م

about 6 سال ago

سلام دوستان از اسید سالیسیلیک کامپاند استفاده کنید و شستشو با سرکه سیب کاملا موثره

پاسخ

Reza

about 6 سال ago

سلام دوست خوبم اگه داری این کامنتو میخونی خدا خیلی دوستت داشته، اگه دلیل این بیماری رو میدونی دیگه تکرارش نکن، چون درسته میتونی اینبار خودتو درمان کنی ولی بار دیگه میتونه یک ویروس دیگه باشه خب این ویروس صدها نوع مختلف داره و الان فقط با یکیش درگیری مواد مورد نیاز: سرکه سیب پودر دارچین مشمبا فریزر چسب اصلا به مارک سرکه سیب اهمیت ندین یه تیکه دستمال، پارچه یا پنبه رو آغشته به سرکه سیب کنید، بعد بذاریدش رو ناحیه درگیر ویروس بعد روش مشمبا بکشین و با چسب مهارش کنین کمی پودر دارچین هم روش بریزین اگه ناحیه ای درگیر نیست و با سرکه خیلی میسوزه قبل این کار اون ناحیه رو خوب کرم بزنین، ترجیحا روغن کرچک چند شب بذارین تا صبح بمونه خیلی زود از بین خواهند رفت شاید واقعیت اینه که این ویروس به شکل تجارت دراومده و بسیاری هستند که از این طریق و با لیزر و کرایو و .... پول درمیارن اول این راه رو امتحان کنین دوستتون دارم لطفا برای همه دعای خیر کنین پیروز باشین

پاسخ

Reza

about 6 سال ago

سلام دوست خوبم اگه داری این کامنتو میخونی خدا خیلی دوستت داشته، اگه دلیل این بیماری رو میدونی دیگه تکرارش نکن، چون درسته میتونی اینبار خودتو درمان کنی ولی بار دیگه میتونه یک ویروس دیگه باشه خب این ویروس صدها نوع مختلف داره و الان فقط با یکیش درگیری مواد مورد نیاز: سرکه سیب پودر دارچین مشمبا فریزر چسب اصلا به مارک سرکه سیب اهمیت ندین یه تیکه دستمال، پارچه یا پنبه رو آغشته به سرکه سیب کنید، بعد بذاریدش رو ناحیه درگیر ویروس بعد روش مشمبا بکشین و با چسب مهارش کنین کمی پودر دارچین هم روش بریزین اگه ناحیه ای درگیر نیست و با سرکه خیلی میسوزه قبل این کار اون ناحیه رو خوب کرم بزنین، ترجیحا روغن کرچک چند شب بذارین تا صبح بمونه خیلی زود از بین خواهند رفت شاید واقعیت اینه که این ویروس به شکل تجارت دراومده و بسیاری هستند که از این طریق و با لیزر و کرایو و .... پول درمیارن اول این راه رو امتحان کنین دوستتون دارم لطفا برای همه دعای خیر کنین پیروز باشین

پاسخ

اف

about 7 سال ago

سلام سرکه سیب خیلی خوبه ولی پوست رو ضخم میکنه و دردناکه تو سایتهای خارحی روغن زنجبیلروغن نارگیل ، روغن کرچک و روغن پای سبز بعنوان ویوس کشهای خوب و قوی شناخته شده هاند که هم مصر موضعی و هم مص خوراکی اون خیلی موثره و ظرف یکی دو هفته بدون درد و سوزش زگیل را از بین می بره.

پاسخ

Sss

about 7 سال ago

سلام خب از کجا بفهمیم ک داخل مقعد هم زده یا نزده... باید دکتر تشخیص بده...باید ویروسو ضعیف کنید..سیستم ایمنی بدن بالا بره.... کسایی ک قرصایی ک مصرف کردن بگن

پاسخ

آرش

about 7 سال ago

سلام دوستان فقط یک قوطی روغن کرچک بگیرین وبه اون سه تاقوطی قطره دنتول اضافه کنیدو10تاویتامینEاضافه کنیدوخوب تکان دهیدتاحل شوند....سپس روزانه سه بارصبح ظهرشب روی زگیل هازده...بعدازحمام خیلی بهتره...حتماباسشوارخشک نمایید محل را...بعداستفاده کنید....بعداز10روزکاملاازبین میروند...

پاسخ

پارسا

about 7 سال ago

سلام من یک دوره چسب زیگیل بروی دستم زدم کاملن از بین رفت اما بعد یک ماه بیشتر شدن چیکار کنم

پاسخ

بهاره

about 7 سال ago

سلام من مدتیه زگیل گرفتم و متخصص زنان که رفتم برام تست پاپ اسمیر با HPV PCR typing برام گرفت که البته از داخل واژن و ترشحاتش و بدون درد بود ازمایش نشون داد که دو نوع ویروس پرخطر 16 و 18 مثبته که دکتر برام ازمایش کولپوسکوپی از دهانه رحم درخواست کرد اونم بدون درد بود خلاصه مطلب خوشبختانه جواب کولپوسکوپیم از لحاظ ابتلا به سرطان دهانه رحم که علتش میتونه همین ویروس زگیل باشه منفی بود و دکتر زگیلامو فریز کرد که یه جلسه ای جواب گرفتم البته گفت که بعضیا ممکنه دو سه جلسه فریز نیاز پیدا کنن من توصیه ام به تمام خانمایی که این بیماری گرفتن (که علت اصلیشم عدم اطلاع رسانی کافی توی جامعه ما در مورد واکسن گارداسیل هستش ) اینه که حتما با مراجعه به متخصص زنان از نوع ویروس زگیلشون با ازمایش مطلع بشن و هم اینکه مطمین بشن تا حالا خدانکرده سرطان نگرفته باشن چون اگه فقط زگیل درمان کنن و نوع ویروس نفهمن این سرپوش گذاشتن روی ماجراست و ویروس داخل بدنشون توی دهانه رحم داره کارش انجام میده و سرطان درست میکنه البته متشکر از دوستایی که کامنت برای رفع زگیل با سرکه و غیره گذاشتن ولی فقط زگیل مهم نیست مهم ویروس زگیله که باید ببینیم چه عوارضی گذاشته توی اقایون هم میدونم که سرطان الت تناسلی و مقعد میتونه بده

پاسخ

سیمین صالحلو

about 6 سال ago

سلام عزیزم ممنو از کامنت علمی و خوبت من دکتری تخصص بهداشت باروری هستم از دانشگاه علوم پزشکی تهران simin.salehloo29@gmail.com مشاوره رایگان درباره ویروس HPV زگیل تناسلی و عوارض و درمان های ویروس تهران ، تلفنی، ایمیل یا تلگرام.

پاسخ

god

about 7 سال ago

روش اول : سلام دوستان تجربه كردم و ١٠٠ در ١٠٠ تضمين ميكنم روش زير رو يه كيسه كوچيك خوشكل تهيه كنيد به تعداد زيگيل هاتون نخود برداريد هر نخود رو به يك زيگيل بماليد و بندازيد توي كيسه و داخل كيسه يكم پول بريزيد و بريد سر يه چهار راه كه ادم ازش رد بشه نه ماشين كيسه رو بندازيد وقتي خواستين بندازين زمين بلند بگيد زيگيلامو انداختم و بريد فقط اصلا بر نگرديد و كيسه رو نگاه كنيد بهتون قول ميدم تمام زيگيل هاتون از بين ميره

پاسخ

رها

about 7 سال ago

راستی بچه ها اینم بگم که من 29 سالمه دکتر گفت تو این سن قضیه سرطان منتفی هست و دیگه سرطان نمیگیری زیر 26 سال باید حتما واکسن بزنن و به من گفت که مردها خودشون ناقل بیماری میشن اما زگیل روی بدنشون نشون نمیده البته اگه سالم باشن و خانم آلوده به ویروس باشه اینو گفتم که اونایی که در شرف ازدواج هستن نترسن

پاسخ

عاطی

about 7 سال ago

من از روش سرکه سیب استفاده کردم ولی اصلا دردناک نبود این یعنی اثر نکرده؟؟؟ توروخدا جواب بدین

پاسخ

سیمین صالحلو

about 6 سال ago

من دکتری تخصص بهداشت باروری هستم از دانشگاه علوم پزشکی تهران simin.salehloo29@gmail.com مشاوره رایگان درباره ویروس HPV زگیل تناسلی و عوارض و درمان های ویروس تهران ، تلفنی، ایمیل یا تلگرام.

پاسخ

علی

about 5 سال ago

جنسش خوب نبوده

پاسخ

رها

about 7 سال ago

سلام من بعد از استفاده از سرکه سیب همه اونایی که ریخت دوباره در اومد رفتم دکتر گفت داخل مقعدت زیاده باید تحت بیهوشی سوزونده بشه چهار روز پیش رفتم بیمارستان و تحت بیهوشی کامل همه رو سوزوند الان دو تا دونه جلو در اومده خیلی ناراحتم امیدوارم به حق همین روز عزیز که تولد حضرت فاطمه ست هممون شفا پیدا کنیم

پاسخ

Mohammad

about 7 سال ago

سلام من سال ٩٢ بخاطر روابط با چند خانم مبتلا شدم و روش فريز درمان كردم تا شش ماه پيش كه دوباره بخاطر روابط مختلف پيدا شد و توسط پزشك فريز كردم اما واقعا نميتونم روابطم رو قطع كنم فقط دنبال راهي هستم كه كلا از بين بره

پاسخ

عاطی

about 7 سال ago

به نظر من برید دکتر و محلول اسیدی که خود دکتر براتون میزنه امتحان کنین من جواب گرفتم البته هنوز تو طول درمانم ولی همش از بین رفته و فقط 2 3 تا مونده ولی بیشتر کسایی ک لیزر کردن باز برگشته

پاسخ

Hamid

about 7 سال ago

دوستان عزیز بهترین راه برای درمان اسید سالیسیلیک هستش استفاده کنید مطمن باشید جواب میگیرید بعد 3.4هفته اگه شده برا یه بارم امتحان کنید .فقط چند نمونه هست اسید سالیسیلیک اگه خواهستین پیام بدین من عکس شیشه ای که مصرف باید کرد رو براتون بفرستم بیشتر داروخانه ها هم دارن شمارتونو به ایمیلم بفرستین خودم براتون عکس شیشه رو میفرستم از طریق تلگرام Hamid.reza2024@gmail.com

پاسخ

رها

about 7 سال ago

سلام بچه ها من یک ماهه که دچار زگیل تناسلی شدم اولش یه دونه بود کنار مقعدم رفتم دکتر یه پماد دست ساز داد زدم روش با اون پماد همه جاهایی که زگیل داشت معلوم شد داخل مقعدم خیلی زیاد بود تا اینکه این سایت رو دیدم که نوشته بودن سرکه سیب تاثیر داره منم سرکه سیب از عطاری خریدم و زدم خیلی خیلی خیلی میسوزه اونقدر میسوخت که احساس میکردم قلبم داره می ایسته من فقط میتونستم چند دقیقه پنبه آغشته به سرکه رو روی مقعدم نگه دارم کلا سه چهار بار تونستم اینکار رو بکنم اما همه زگیل ها سفید شدن بعد باد کردن و بزرگ شدن دقیقا شبیه گل کلم بعد هم بعد دو روز همه ش ریخت فقط یه دونه مونده که سرش سیاه شده انشاءالله اونم میوفته البته پوست اطراف مقعد و پشتم خیلی ملتهب و قرمز شد اما دکتر گفت خوب میشه اینا رو گفتم که شاید تجربه من به درد یکی بخوره انشاءالله همه ما از شر این ویروس خلاص میشیم

پاسخ

یونس

about 7 سال ago

عرض سلام من حدود یکسال هست که روی کیسه بیضه هام چندتا جوش مانند مشاهده میکردم که تحقیق کردم دیدم دقیقا شبیه به چیزی به اسم کیست اپیدرمال هست. فقط قبلا چندبار کنده بودمشون،یعنی بصورت خیلی درداور بافشاردادن خالیشون کرده بودم ولی الان دوباره باکمی فاصله روی همون کیسه بیضه هام ایجادشدن حالا سوالم اینه روش درمانش چطورهست؟ نه خارشی داره نه سوزش فقط میخوام ازبین برن عصبیم کردن درصورت نیاز باید به چه پزشکی مراجعه کنم؟

پاسخ

سجاد

about 5 سال ago

پوست

پاسخ

حتما فریز کنید 3بار اصلا تیغ نزنید واجبی اهک بزارید هفته ای یبار خواص ضد سرطان و درمانی داره من جواب گرفتم

about 7 سال ago

حتما فریز کنید 3بار اصلا تیغ نزنید واجبی اهک بزارید هفته ای یبار خواص ضد سرطان و درمانی داره من جواب گرفتم

پاسخ

کاکاوند

about 7 سال ago

سلام خدمت شما عزیزان یک روشی که ما تا حالا برای چند نفر اعضای خانواده دچار زگیل مقعدی وروی بدنشون شدن انجام دادیم وجواب گرفتیم این که مقداری دانه جو داخل زمین چال کنید وبه کسی نگید حتمن جواب میگیرید با رشد دانه ها زگیلها نیز محو میشن من توی سایتهای دیگه هم این مطلب گذاشتم انشالله جواب میگیرید ضمن این بیماری میتونه از طریق گربه انتقال پیدا کنه پس با گربه تماس نداشته باشید واونهارو اذیت نکنید موفق باشید

پاسخ

فر

about 6 سال ago

یعنی چی که با گربه در ارتباط باشه ،،،یعنی این ویروس از گربه منتقل میشه ؟

پاسخ

Fariba

about 7 سال ago

من رفتم دكتر و گفته تست بايد انجام بدم خيلي ميترسم سرطاني باشه يني هميشه اينجوريه؟

پاسخ

SAEED

about 7 سال ago

با سلام دوستان اصلا نگران نباشید پنبه رو به سرکه سیب آغشته کنید و روی زگیل بزارید روشم چسب بزنید شب تا صیح بمونه چندبار این کارو تکرار کنید زگیلا سیاه میشن و میفتن کمتر از یک هفنه خوب میشین.چسب معمولی نایلونی 5 سانتی روی پنبه بزنید که تا صبح خیس بمونه و سرکه به خورد زگیل بره همین. خوب که شدین ماروهم دعا کنید

پاسخ

محمد

about 7 سال ago

سلام بنده رشته کاریم بیهوشی هست و اتاق عمل کار میکنم دقیقا ۴ سال هست که روی درمان زگیل دارم کار میکنم .خدا رو شکر یه داروی گیاهی تولید کردم که زگیل رو ریشه کن میکنه .در صورت توضیحات بیشتر با من تماس بگیرید 09171202932

پاسخ

reza

about 7 سال ago

دوستان با توجه به این که در پزشکی درمان قطعی در مورد این بیماری وجود ندار تصمیم گرفتم که یک گروه تلگرام بسازم که همه عزیزان تجربیاتشان را درمورد زگیل تناسلی مطرح کنند به این شماره پیام بدید تا عضو گروه بشید09907448808 ن

پاسخ

reza

about 7 سال ago

سه چهار روز پنبه رو به سرکه سیب آغشته کنید و بچسبونید روی زگیلا بعد که خون مرده شدن برید حموم چند دقیقه واجبی بذارید روی زگیلا و بشورید کاملا زگیل ها از بین میره ولی دقت کنید که در تمام مراحل از دستکش یکبار مصرف استفاده کنید و اصلا به زگیل ها دست نزنید چون ممکنه از طریق دست به جاهای دیگه منتقل بشه

پاسخ

javad

about 7 سال ago

سلام دوستان من هم یک ماهی است زیگیل تناسلی گرفتم و پیشرفتش خیلی بوده بخاطر اینکه دستش زیاد میزدم نمیدونستم ولی الان جلو پیشرفتش رو گرفتم یک صابون هاوی ویتامین بزنید موقعه اصلاح با اسپری مو بر استفاده کنید و با سرکه سیب مرتب بشویید الان یکم بهتر شده ولی امیدوارم کمتر بشه دیگه اضاف نشد

پاسخ

تینا

about 7 سال ago

سلام دوستان،در مورد زگیل تناسلی اولین کاری که می کنید اینه که تا پایان درمان به هیچ عنوان سکس نداشته باشید چون تحریک پوست ناحیه تناسلی با هر روشی باعث تشدید بیماری میشه.دوم اینه که حتما از زگیل ها نمونه برداری بشه تا نوع و تیپ زگیل مشخص بشه که پر خطر نباشه،سوم اینکه حتما حتما سیستم ایمنی بدن رو با کمک دارو و غذا و ورزش بالا ببرید،باید توجه کنید که این بیماری در نواحی مخاطی بدن شامل دهان،حلق،گلو،تارهای صوتی،لب،از زیر ناف تا بالای زانو رو شامل میشه.این بیماری ۹۹٪از طریق روابط جنسی انتقال پیدا میکنه.حتی یکبار بوسیدن باعث انتقال میشه،پس کسی که این ویروس رو داره به هیچ وجه با کسی رابطه برقرار نکنه حتی بوسیدن.شما توجه کنید که ممکنه فقط بوسیدن داشته باشید یا حتی سکس شما در حد تماس پوستی باشد و هیچگونه دخول صورت نگیرد ولی همین تماس پوستی باعث انتقال میشود و زگیل در سطح پوست به سرعت رشد میکنه و در مقعد(حتی اگر رابطه مقعدی نداشتید)،مجاری ادرار و مثانه(باعث تخریب دیواره مثانه و بیش فعالی مثانه،کنترل نداشتن ادرار)،واژن و دیواره واژن و رحم در زنان و باعث بروز سرطان های مختلف میشود(در زنان سرعت رشد بیماری و اسیب بیشتر از مردان است)و در اقایان سرطان مجاری ادرارو... میشود.لطفا حتما واقعیت رو به شریک جنسیتون بگید و این موضوع رو از طرف مقابل پنهان نکنید چون اون اجازه داشتن جسم سالم رو داره.سعی کنید امیدتون رو از دست ندید‌.این بیماری تا پایان عمر با شخص ناقل باقی میمونه حتی اگر زگیل از سطح پوست برطرف بشه.الان دستگاههایی وجود داره که حتی دختر خانمها با وجود داشتن بکارت میتونن جراحی بشن .بیمارستان نیکان تهران این دستگاه رو داره که متاسفانه هزینه عمل حداقل پنج میلیون برای هربار می باشد.

پاسخ

SAEED

about 7 سال ago

با سلام دوستان اصلا نگران نباشید پنبه رو به سرکه سیب آغشته کنید و روی زگیل بزارید روشم چسب بزنید شب تا صیح بمونه چندبار این کارو تکرار کنید زگیلا سیاه میشن و میفتن کمتر از یک هفنه خوب میشین.چسب معمولی نایلونی 5 سانتی روی پنبه بزنید که تا صبح خیس بمونه و سرکه به خورد زگیل بره همین. خوب که شدین ماروهم دعا کنید

پاسخ

بروس

about 7 سال ago

سلام خسته نباشید 16سالمه روی سر التم دون دون شده میخواستم بدونم زگیل هستش توروخدا جواب بدید

پاسخ

reza

about 7 سال ago

اگر هم زگیل باشه با سرکه سیب خوب میشه نترس

پاسخ

ناشناس از دیار دور

about 7 سال ago

سلام دوستان من تجربه خودم را در مورد زگیل تناسلی برای تان مینوسیم. تقریبا 4 یا5 سال پیش وقتی برای خودم از این گوشی های اخرین مدل خریدم بعد از مدتی استفاده اکثر جای های بدنم خارش میداد ومتورم میشد هر چی دکتر رفتم هیچی فایده ای نداشت انگار خط بروی اب کشیدن بود تا اینکه به نت سرچ کردم وجایی خوندم که بدن بعضی افراد به گوشی حساسیت داره واین جوری میشه منم از اون ببعد کمتر استفاده کردم وشکر خدا خوب شدم. (باز هم روز یک یا دو ساعت کار میکردم باهاش) . حالا بریم سر موضع زگیل تاسلی دقیقا یادم هست که اولین زگیلی که در ببدنم (جای حساسا بدنم )مشاهده کردم برابر بود با اوایل خریدن گوشی چون یکی بود منم زیاد اهمیت نمیدادم یعد از مدتی دیدم که یکی دو تای دیگر هم اضافه شده باز به نت سرچ کردم واز روش های درمان سنتی ( که سیر برای من مفید بود ) اسفاده کردم ( من بیشتر به طب سنتی اعتتقاد دارم تا مدرن ) با استفاده سیر خوب میشد باز میمدم از جا های دیگه پیدا میشه تقریبا 9 تا 12 تا شده بود رفتم دکتر برای لیزر درمانی دکترش هم پاکستانی بود بعد از اینکه دکتر دید ازم پرسید که تو به خوارکی چیزی حساسیت داری گفتم نه شکر خدا ندارم واونجا بود که جرقه به دهنم خورد که ممکنه این هم از اثر استفاده گوشی باشه بعد از اون دیگه استفاده گوشی را به حداقل رسوندم که اگر کسی برایم زنگ نزنه شاید به دو یا سه روز هم دستم به گوشی نخوره خدا را شکر بعد از اینکه از گوشی استفاده نکردم خوب شدم( شاید کسی سوالی به دهنش برسه تو که لیزر کردی حتما هم خوب میشده ولی نه بعد از لیزر هم یکی دو بار از گوشی بیشتر استفاده کردم دیدم باز یکی دو تا سر زد که دیگه بعدش مطمنم شدم از گوشی هست) خواستم تجره به ام را اینجا بنویسم شاید بدرد بعضی ها تون بخوره وهر سایت دیگه هم که شد ونتونستم این مطلب را میزام

پاسخ

رضا

about 8 سال ago

سلام من با مطالعه این صفحه از سرکه سیب استفاده کردم چندتا روی التم بود یک هفته ای سیاه و خشک شدن و افتادن اما سه تا دقیقا جایی که آلت به بدن وصله هست که اعصابم رو بهم ریختن ممنون میشم راهنماییم کنین ??? احتمالش هست اینا ریشه داشته باشن و به همین خاطر که از بین نمیرن ?????????

پاسخ

ناشناس از دیار دور

about 7 سال ago

ذوست عزیز نه ریشه ندارن شماهم برای مدتی از گوشی استفاده نکن شاید خوب بشی چون بدن بعضی از افراد به گوشی حساسیت دارن شاید شما هم یکی از اون ها باشی

پاسخ

تلاش

about 8 سال ago

درمورد سوزش و خارش جای زگیل راه حل چیه!

پاسخ

رضا

about 7 سال ago

انتهای دوره درمانمه دو جلسه فریز کردم ناحیه مقعدم زگیل تناسلی زده بود خارش داشت من بعد از دفع مدفوع با اب سرد میشستمش یه دقیقه اب سرد میگرفتم رووش، بعدش با بتادین اسکراب بهش میمالیدم و میذاشتم واسه سه دقیقه رووش بمونه، بعدش با اب سرد میشستمش و میذاشتم اب سرد همینجور بهش بخوره، دو دقیقه . بعدش با دستمال توالت خشک میکردم ،دستمال رو نکشین روش، با دست فشار بدین دستمال رو که رطوبت نداشته باشه. بعدش اومدین بیرون اون قسمت رو با پنبه و چسب کاغذی یه جور بزنین که اوون قسمت با لباس تماس نداشته باشه. قرص ایمونیس ویتابیوتیک هم بخورین.(اگه قرصش گرونه واستون قرص زینک ایرانی با ویتامین سی بخورین)مصرف مایعاتتون رو هم حتما بالا ببرین. ولی حتما فریز کنین کنار اینا که زودتر جواب بگیرین،

پاسخ

تلاش

about 8 سال ago

یه راهنمایی در موردخارش وسوزش جای زگیل بفرمایید ممنون میشم

پاسخ

فرشيد

about 8 سال ago

الكي خودتون رو خسته نكنيد با درمانهاي فيريز و ليزر و كوتر و محلول و اين چيزا فقط پول بيخود ميدين بهترين كار اينه ٢تا شيشه سركه سفيد بخريد جمعا ٣هزار تومان ١استكان سركه سيب بعد از حمام يا دستشويي تمامي نواحي تناسلي رو با سركه سفيد شستشو بديد و بزاريد سركه سفيد بمونه و لباستون رو بپوشيد هر شب يه تيكه پنبه كوچيك سركه سيب بزنيد خيس بشه بزاريد روي زگيل با چسب و برش نداريد تا شب بعد،تا ٣الي ٤شب تكرار كنيد زگيل به ارامي ابتدا سفيد ميشه و بعد اروم اروم سياه ميشه ميافته كه جاي زخمشو بهتره با پماد اليز چرب كنيد تا جاش نمونه دختر خانما واسه اينكه جاي زخما روي پوستشون نمونه از پماد فرانسوي يا الماني اليز استفاده كنن eleyz در اخر تاكييد ميكنم با سركه سفيد مدام خودتون رو شستشو بديد تا انشالله ضدعفوني و ريشه كن بشه

پاسخ

ياس

about 8 سال ago

دوستان قبل از هر اقدامي از خدا بخوايم كه نجاتمون بده دكتر محرابيان در تهران تحقيقات زيادي راجع به اين بيماري كرده در كل رژيم غذايي مناسب و پر پروتئين و ورزش روزانه بقدري كه ضربان قلب افزايش پيداكنه در درمان اين بيماري بسيار موثره براي همگي دعا ميكنم كه هر چه زودتر سلامتيشونو بدست بيارن الهي امين

پاسخ

کیان

about 8 سال ago

علیرضا جان . لطف کن بیشتر توضیح بده چطور شد از این روغن مار استفاده کردی؟ چند وقت مبتلا بودی؟

پاسخ

رضا

about 8 سال ago

سلام ادمین ودوستانی که از سرکه سیب استفاده کردن ممنون میشم راهنماییم کنین دوبار پیام گذاشتم ....

پاسخ

حميد

about 8 سال ago

دوستان سركه سيب بهترين داروست.فقط روى زگيل باگوش پاك كن ياپنبه استفاده كنيد.براى سوزش كمترسعى كنيدفقط روى زگيل سركه بزنيد.مطمئن باشيدنتيجه ميگيريد.

پاسخ

ناشناس

about 8 سال ago

قرص پاورفیت عصاره قارچ شیتاکه است که از شرکت آرین سلامت میتونید تهیه کنید یا اگه نداشت سفارش بدید از خارج براتون بفرستن قرص بعدی قرص پاپیلکس هست که ایران نیست و باید اونو حتما از خارج سفارش بدید خشک شده ی قارچ شیتاکه هم در ایران موجوده تو نت بگردید پیدا میکنید به نام آقای دکتر مهدی زاده ک دکتری قارچ شناسی هستن اینا همه مکمل هستن عامل بسیار مهم تو درمان این ویروس بالابردن سیستم ایمنی بدن و دوری از استرسه این دو عامل از همه این مکمل ها مهمتر و تاثیرش بیشتره . مخصوصا استرس استرس ک رابطه بسیار مستقیم با سیستم ایمنی بدن داره سایت hpv support برید خیلی کمکتون میکنه رژیم غذایی خیلی مهمه باید حداقل 6 ماه دور فست فود و شیرینی های قنادیو خط بکشید رژیم غذاییتونو کامل اصلاح کنید مصرف روزانه ی مولتی ویتامین خوب و ویتامین سی و زینک پلاس کنار رژیم غذاییتون خیلی بیشتر کمک میکنه ماست و پنیر پروبیوتیک شرکت پگاه داره تو بازار هم هست - سیرو پیاز هرروز بخورید سیرو با ماست مصرف کنید سیاه دونه هرروز صبحانه بخورید- مصرف اب و مایعات مخصوصا چایی سبز روزی دو فنجون- تا میتونید تا 10 لیوان اب بخورید در طول روز خیلی تاثیر داره ژله رویال بخورید- این رژیمو حداقل 6 ماه باید رعایت کنید.هرروز صبح ی لیمو ترش ناشتا تو دولیوان اب ولرم بریزید بخورید فقط لیمو تازه باشه نه اب لیموهای بییرون- این تجربیات من بود و در پایان شفا فقط دست خداست برا منم دعا کنید

پاسخ

مشهد

about 8 سال ago

ادمین جان من رو آلتم 2و3 تا بود الان شده 6و7 تا رفتم دکتر متخصص مجاری ادراری که میفرمایید گفت نه باباااا این زگیل تناسلی نیست من خودمم دارن !!! رفتم یک دکتر پوست اونم گفت نگران نباش انشالله که نیست جفتشونم با پیشنهاد من راضی و اعتقاد به آزمایش نداشتن .اما من 100% دارم چون نامزد قبلیم بهم زنگ زد و گفت از تو گرفتم و داشت فریز میکرد .میخوام بگم شما همش میگید پزشک پزشک , متاسفانه پزشک های ما اکثرا بی مسئولیت و تخصص هستند پس اگر دکتر خویبی در مشهد میشناسید که باز نگه انشالله که ندارید من برم . دوم اینکه وقتی درمانی نداره چرا به پزشک مراجعه کنی که عادت دارن آدم رو استرسی هم بکنن؟ مردان با سرکه , خانوم ها با چی؟ سرکه میتونن وارد واژنشون کنن؟ اصلا من اگر درمان شم .خانومم داره ! دوباره ازش نمیگیرم؟ چجوریه ؟ یکبار کامل یکی توضیح میده ؟

پاسخ

مشهد

about 8 سال ago

ادمین جان من رو آلتم 2و3 تا بود الان شده 6و7 تا رفتم دکتر متخصص مجاری ادراری که میفرمایید گفت نه باباااا این زگیل تناسلی نیست من خودمم دارن !!! رفتم یک دکتر پوست اونم گفت نگران نباش انشالله که نیست جفتشونم با پیشنهاد من راضی و اعتقاد به آزمایش نداشتن .اما من 100% دارم چون نامزد قبلیم بهم زنگ زد و گفت از تو گرفتم و داشت فریز میکرد .میخوام بگم شما همش میگید پزشک پزشک , متاسفانه پزشک های ما اکثرا بی مسئولیت و تخصص هستند پس اگر دکتر خویبی در مشهد میشناسید که باز نگه انشالله که ندارید من برم . دوم اینکه وقتی درمانی نداره چرا به پزشک مراجعه کنی که عادت دارن آدم رو استرسی هم بکنن؟ مردان با سرکه , خانوم ها با چی؟ سرکه میتونن وارد واژنشون کنن؟ اصلا من اگر درمان شم .خانومم داره ! دوباره ازش نمیگیرم؟ چجوریه ؟ یکبار کامل یکی توضیح میده ؟

پاسخ

mahdi

about 8 سال ago

سلام دوستان منم چند وقتیه که به این مریضی دچار شدم 7یا8باری رفتم برای فریزبعداز فریز همش میریزه ولی باز دوباره بعدیکماه درمیاد ولی خیلی کندرشد میکنه من مشهد هستم اگر کسی تومشهداین مشکلو داره فقط بیمارستان امام رضابخش پوست بره اول یه ویزیت دکتر میره بعداز تشخیص میره برای فریز قیمت هر جلسه فریز9000تومنه خیلی کمه وبا دقت فریز میکنن از امشب سرکه سیب و امتحان میکنم انشاالله که جواب میده

پاسخ

فرشته

about 8 سال ago

ممنون میشم که جواب بدین

پاسخ

فرشته

about 8 سال ago

سلام وقت بخیر من اول تونواحس مقعدم بود رفتم دکتر از پودوفیلین استفاده کرد ولی زیاد شد بعدش فریز کرد که اصلا تاثیری نداشت من تو سایتهای طب سنتی و ایرانی سرچ کردم که محلول زاج سفید و اب رو برای شستشو این ناحیه توصیه کرده بودن الان استفاده کردم ولی به جای سیاه شدن سفید شدن از سرکه سیب هم استفاده کردم سفید شدن ولی سیاه نشدن

پاسخ

علیرضا

about 8 سال ago

alirezaafshar6667@gmail.com سلام دوستان من ی پیشنهاد واستون دارم تاحالا کسی اسمشو نیاورده من خودم بیمار بودم ی چیزی میگم ک استفاده کنین مثل بمب صدا بده ولی ایا شما از سیستم بدنی و قوای سیستم بدنیتون خبر دارین قبل از هر کاری برای ناپدید کردن زیگیل شما باید سیستم دفاعی بدن را قوی کنین ک وقتی زیگیل محو شد دوباره رشد نکنه میوه زیاد بخورین سبزیجات سرخ کردنی و گوشت قرمزو حذف کنین ی مدت و وقتی بدنتونو قوی کردین روغن مار از عطاری ها بگیرین دو دیقه بمالین ولی محکم فشار بدین نابود میشن صدرصد جواب میده شک نکنین،مشکلتون حل شد از ته دل واسم دعا کنین امیدوارم همگی مشکلتون حل بشه

پاسخ

رضا

about 8 سال ago

سلام خدمت ادمین ودوستان عزیز من یه مدتی بود مبتلابه این بیماری شده بودم دکترکه رفتم یه محلول ساختنی تجویزکرد که اسمش یادم نیست استفاده که کردم سوزش زیادی داشت واینکه کاملا خوب نشد بتازگی بااین سایت آشنا شدم و یه مدتیه سرکه سیب استفاده میکنم زگیل ها یکم خشک شده امیدوارم راه درست رو رفته باشم ممنون میشم راهنمایی کنین. ممنون

پاسخ

فرشيد

about 8 سال ago

من يه پماد درست ميكنم دست ساز،هركس از اصفهان هست ميتونه تحت درمان خودم قرار بگيره،هيچ هزينه اي طي دوره اول نميگيرم،بعد از مشاهده نتيجه و تمايل به ادامه درمان هزينشو پرداخت كنيد. تماس و راهنمايي از طريق تلگرام: @iktaparastan

پاسخ

رضا

about 8 سال ago

سلام من یه مدتی بود زگیل داشتم رفتم دکتریه محلول ساختنی تجویزکرد استفاده کردم خیلی سوزش ودرد داشت ضمن اینکه کاملا ازبین نرفت بامطالعه این صفحه سه روزه از سرکه سیب استفاده میکنم کمی خشک تر شدن امیدوارم راه رو درسترفته باشم واین علایم خوبی باشه؟ واقعا ممنون از ادمین وکسانی که سعی درراهنمایی دیگران دارن.

پاسخ

امیر

about 8 سال ago

با سلام خدمت همه دوستان من از دوس دخترم گرفتم و خیلی ترسیدم حدود ۷ بار فریز کردم فایده نداشت باز در میمومد کلی متخصی رفتم و کرم زدم حتی الدرا که ۱۸۰ هزار تومنه زدم فایده نداشت تا یه بار تو نت محلول پودوفیلین ۲۰% را خونددمو امتحان کردم و شکر خدا جواب گرفتم هزینه زیادی ندارا فقط ۱۴۰۰۰تومن هستش که داروخونه میسازه ...البته باید بدونید که شما هر چند و هر کاری کنید میرن اما باز به نوع سیتم دفاعی بدن برمیگرده ناراحت نباشین بماری هستش که همه دارن و بیشتر مخفی هستش اما واقعا پودوفیلین بهتر از همه راهها بودش

پاسخ

سعید

about 8 سال ago

ممنون از ادمین عزیز که این بستر رو برای دادن و گرفتن اطلاعات فراهم کرد،فکر میکنم واقعا باید با فکر راحت و بدون استرس این مسئله زگیل رو از بین برد، نباید بذاریم استرس سیستم ایمنی بدن رو ضعیف کنه،و خب از کامنتها معلومه که روش سرکه سیب خیلی مفیده،خواهشم از دوستانیکه خیلی نگرانی دارن اینه که مراقب افراد سود جو باشین و فکر نکنین که همه میخوان کمک کنن،واقعا به هر کسی اعتماد نکنین

پاسخ

Sahar

about 8 سال ago

باسلام خدمت همه دوستان بنده چندماه دچارزگیل تناسلی شدم الان چندهفته دارم ازروش سرکه استفاده میکنم اگه ازبین بره دیگه درنمیاد؟باید چه موادغذای استفاده کنیم برا مانع از رشدش لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

somaye

about 8 سال ago

سلام عزيزم. چرا مجدد در مياد.شما مرتب تا بعد از درمان با سركه بازم از سركه و دارچين استفاده كن.اين ويروس لعنتي از جونمون بيرون نميره مگه سيستم دفاعي بدنمون مقاوم بشه. ميتونيم با دم كرده ي چوب دارچين بدنو مقاوم كنيم.

پاسخ

بردیا

about 8 سال ago

نمیسه در کنار سیگار کشیدن درمان کرد این بیماریو ؟ خوب اینجوری که باید اول بیماریه سیگار کشیدنو درمان کرد :(

پاسخ

somaye

about 8 سال ago

سلام دوستان. من درمان با سركه و دارچين رو از تاريخ ١٢ ام شروع كردم.الان ١٦ ام هست.كامل زگيلاي من رفته.مثل اين شده كه ليزر شدن و حالا نياز به زمان داره كه ترميم بشن. حتماً اين درمان رو انجام بدين.روزي دو الي سه مرتبه پنبه آغشته به سركه و دارچين رو با چسب نواري معمولي رو زگيلهاتون بذارين. قبل از هربار انجام مجدد با ژل شستشو محل رو بشورين. البته زگيل هاي من مقعدي بود و راحت انجام شد اينكار.ولي اگه تابحال دكتر نرفتين حتماً به دكتر مراجعه كنين چون ممكنه زگيلها به واژن رسيده باشن كه اون خطرناكه و اينطوري راحت درمان نميشه.من اگر الان اينكارو كردم چون يكبار عمل كردم و حتماً مجدد براي معاينه پيش دكتر ميرم. دوستان براتون آرزوي بهبودي دارم ♥️

پاسخ

somaye

about 8 سال ago

سلام. من يكسال پيش در بيمارستان زگيلهارو ليزر كردم.خيلي زياد بود. ولي چند روزيه متوجه شدم كه دوباره برگشتن.اونقدر درد عملم زياد بود كه اشكم درومده براي اينكه قراره دوباره اون درد رو تحمل كنم. حالا درمان با سركه و دارچين و چسب رو اززامرور شروع كردم. اميدوارم جواب بده كه مجبور نشم اون همه درد ترميم شدن جاي زخم هاي بعد از عمل رو دوباره تجربه كنم ? براي دشمنامم همچين دردي رو نميخوام انقده كه وحشتناك و عذاب آوره ?

پاسخ

Mohammad

about 8 سال ago

ادمین گرامی واقعا دمت گرم داشتم کامنتا رو میخوندم دیدم به سوال 30 بار جواب دادی مشتی باشی :-) در ضمن یکی از آقایون که از روش سرکه سیب استفاده کرده و جواب گرفته لطف کنه به من توضیح کامل بده تو کامنتا بود ولی خوب توضیح ندادن دوستان

پاسخ

سیامک

about 8 سال ago

آگر میدونید این قارچ واقعا درمان میکنه میتونن پست کنن به هر شهری که هستید چون من خودمم توی اینترنت خوندم نوشته بود که این قارچ درمان قطعی زگیل تناسلی هستش... به نظر من خدا سیستم بدن رو جوری آفریده که خودش میتونه خودش رو درمان کنه اما بعضی وقتا باید یه ککی بکنیم به سیستم ایمنی بدن که بتونه...

پاسخ

فریبا

about 8 سال ago

سلام آقا سیامک من برای تهیه مکملی که گفتین حاوی قارچه چجور اقدام کنم؟ میخوامش

پاسخ

سیامک

about 8 سال ago

سلام فریبا خانم از کدوم شهر هستید شما؟ این ای دی تلگرام منه دوست داشتید میتونید پی ام بدید siamak_troy@

پاسخ

معصوم

about 6 سال ago

فریبا جان قارچ ایران زمین این قارچ رو میده تو گوگل سرچ کنی متوجه میشی کجا بری

پاسخ

معصوم

about 6 سال ago

برین گوگل سرچ کنین قارچ ایران زمین ،یه اقای دکتر هستن پرورش میدن یه قارچ رو

پاسخ

سیامک

about 8 سال ago

سلام خدمت همه دوستان توی اصفهان کسی هست که با یه سری مکمل های گیاهی خیلی از مریض هارو درمان کرده حتی بیمارانی که دکترا جواب کرده بودن و گفته بودن تا 1ماه دیگه نهایتا زنده اید وبیماریهای ام اس و سرطان ساییدگی مفصل و آرتوروز و کلیت و... وبیماریهایی که درمانی نداره در طب شیمیایی و رایج... من برای چربی خون و قند مادرم ازش یه سری محصول گرفتم در عرض یک ماه چربی رو از900 به 300 رسوند و قند هم از 120 به 90 درمورد این قارچ که دوستان گفتند هم ازش پرسیدم گفت مکملی داره که از آمریکا اورده که همین قارچ شیتک رو توش داره علاوه بر اون اینارو هم توش داره ویتامین C ، ویتامین D3 ، روی (Zinc) که کار اصلیش افزایش سیستم ایمنی بدن هستش اینم یه لینک در مورد قارچ شیتک و درمان HPV https://www.drjabbari.com/1300/%D8%B9%D8%B5%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86-%D8%B4%DB%8C%D8%AA%DA%A9-shiitake-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-hpv/

پاسخ

محسن قاسمی

about 8 سال ago

سلام. محسن هستم از اصفهان. من خودم بیمار هستم. از روش کرایو استفاده کردم. همون فریز کردن. طی دوهفته شروع به خشک شدن و ریختن کرد. زیر نظر دکتر حسینیان. به شما هم پیشنهاد میکنم. خیلی سریع با کمترین درد.من خودم با دکتر نسبت فامیلی دارم. اصفهان هرکی خواست با قیمت مناسب با این شماره تماس بگیرید09136930062

پاسخ

مریم

about 8 سال ago

دوستان سلام برید پیش دکتر وهید دستجردی آپادانا مهناز خ ششم منم داشتم یه اسیدی ساخت استفاده کردم همه پوسید ریخت دیگم در نیومد .

پاسخ

سیمین صالحلو

about 6 سال ago

سلام ممنون میشم با من تماس بگیرید بویژه اگر تهران باشید میتونیم از توصیه های شما استفاده کنیم در کارهای تحقیقاتی من دکتری تخصص بهداشت باروری هستم از دانشگاه علوم پزشکی تهران simin.salehloo29@gmail.com مشاوره رایگان درباره ویروس HPV زگیل تناسلی و عوارض و درمان های ویروس تهران ، تلفنی، ایمیل یا تلگرام.

پاسخ

Negar

about 8 سال ago

زگيل تناسلي دارم خيلي ريزن نميدونم كدوم روش روامتحان كنم راهنماييم كنيدلطفا?

پاسخ

حمید

about 8 سال ago

قبل از هر چیز مراجعه به یک متخصص زنان برای معایه تا بفهمید زگیل ها سطحی هستن یا داخلی , روحیه رو حفظ کنید . اگر فقط سطحی باشن زیاد کار سختی نیست فقط حتما حتما حتما رعایت بهداشت شخصی و کنترل روابط جنسی رو مد نظر قرار بدید

پاسخ

مصطفی

about 8 سال ago

سلام.زگیل داشتم رو التم با سرکه از بین رفته بود.اما مجددا برگشته؟چکار باید بکنم؟

پاسخ

ali

about 8 سال ago

سلام دوستان در مورد این بیماری در درجه اول حفط روحیه و ارامش وعدم پیش باختگی روحی روانی. سپس رعایت بهداشت فردی.سعی کنید سیستم ایمنی بدنتون رو تقویت کنید استفاده از غذاهای طبیعی میوه جات سبزی از قرص مکمل ولمن برای اقایون و ولومن برای خانمها در داروخانه موجوده استفاده کنید که فوق العاده سیستم ایمنی بدنو تقویت میکنه ورزش وتحرک جسمی داشته باشید که در بالانس سیستم ایمنی بدن بینهایت عالیه. درمان طب سنتی مثل ترکیب سرکه سیب با پودر زنجبیل یا دارچین یاپودر سیر بسیار موثره.

پاسخ

Negar

about 8 سال ago

سلام من الان يه ماهه زگيل ناحيه تناسلي گرفتم يعني برم بسوزونمشون ؟ البته خيلي ريزهستن دكترزنان ميگه حتمابايدسوخته شه امامن ميترسم ...چيكاركنم راهنماييم كنيدلطفا:(

پاسخ

admin

about 8 سال ago

به دکتر دیگری هم مراجعه کنید. به حتم نظر اون هم میتونه در تصمیم شما موثر باشه

پاسخ

حمید

about 8 سال ago

اول شب تا صبح روی زگیل هارو با پنبه آغشته به سرکه سیب با استفاده از چسب میپوشونیم ، سرکه سیب باعث نرم شدن زگیل ها میشن در مرحله بعدی من در طی روز یک بار ظهر روی هر زگیل رو یک قطره کوچیک دنتول میریزید (بسیار دردناک) باید دردش رو تحمل کنید و بعد از ظهر یک قطره اسید سالسیلیک ۱۰ درصد روی هر زیگیل میریزید و شب قبل از خواب محل رو بشورید و دوباره مرحله پنبه و سرکه سیب برای فردا فقط مراقب باشید زیاده روی نکنید هر زمان احساس کردید ناحیه مورد درمان متورم شده و یا التهاب داره صبر کنید و بهش استراحت بدید و اگر پوستتون به این درمان حساسیت نشون داد حتما به متخصص مراجعه کنید . در کل این درمان رو تحت نظر یه متخصص خوب انجام بدید . یا حق

پاسخ

حمید

about 8 سال ago

سلام الان بیشتر از یک هفته از پست قبلیم میگذره خوشبختانه زگیل ها از بین رفتن ولی دو تا زخم روی ناحیه هستش که با مراقبت از بین میرن فکر کنم تو مقدار استفاده از دنتول و اسید سالیسیلیک تو اون منطقه ها زیاده روی کردم در کل روش بسیار خوبی هست

پاسخ

حسین

about 8 سال ago

سلام ادمین بالا به یکی گفتین که اگه درد نداشته باشه زگیل نیست ینی زگیل تناسلی درد داره

پاسخ

admin

about 8 سال ago

زگیل هم درد نداره، منتها اون نوشته در جواب این بود که شاید مبتلا به کیست باشن که خوب کیست مراقبت بیشتری رو می طلبه

پاسخ

حمید

about 8 سال ago

سلام دوستان من ۴ ساله که به hpv مبتلا شدم بارها فریز کردم اما جوابی ازش نگرفتم و دوباره زگیل ها در اومدن الان یک هفتس که ترکیبی از درمان دنتول و اسید سالیسیلیک و سرکه سیب رو انجام میدم و شکر خدا زگیل ها در حال خشک شدن هستن . امیدوار باشید نکات بهداشتی رو رعایت کنید پشتکار داشته باشید و امیدتون به خدا باشه انشا الله که به این مشکل غلبه میکنیم

پاسخ

محمد

about 8 سال ago

سلام کسانی که دچار زگیل تناسلی هستن اصلا نگران نباشن..در صورتی که بخان درمان بشن با این شماره تماس بگیرن. 09171202932 محمد هستم و رشته کاریم بیهوشی هست اتاق عمل

پاسخ

محمد

about 8 سال ago

جهت درمان کامل زگیل با این شماره تماس بگیرید. 09171202932

پاسخ

admin

about 8 سال ago

بهتر نیست راهکارهای درمانی که بلدین رو هم اینجا بگین! شاید بعضی ها معذب باشن تماس بگیرن، بخصوص خانومها!

پاسخ

هانی

about 8 سال ago

قسمت داخلی پوست موز را روی زیگیل سرسخت دستم گذاشتم خیلی زود نتیجه داد.ظرف ۳ روز کاملا برطرف شد بی هیچ درد و سوزشی.چند بار فریز و اسید جواب نداده بود .شاید برای موارد دیگه هم جواب بده.

پاسخ

نازنین

about 8 سال ago

سلام من الان2ماهی ک گرفتار این زگیل شدم.برای همسرم هیچ علائمی نشون نداده.بخاطرهمین داستان گذاشته رفته.همه روازچشم من میبینه.من دیروزدوتاازمایش گرفتم350شده حالاداروهاشوک هنوزنتونستم بگیرم.هزینه درمانش واقعاسنگین.منفعلامنتظرم جواب ازمایشم تا14روزدیگه بیاد.کلازندگیم بهم ریخته ازاین ک سرطان رحم داشته باشم اشفتم.فعلادکترم اسیدداده ک روزگیل بزنم.قراره هر6ماه یا1سال برم ازمایش پاپ اسمیربدم ک هزینش کمترین جایی رفتم 350بوده.ازی طرف اگه بخوام واکسن بزنم واقعاگرون تموم میشه.ازکامنتایی ک خوندم گفتن رفتن لیز.دارومصرف کردن بازم خوب نشدم کلی ته دلم خالی شده.خداکنه هیچکی ب این بیماری مبتلانشه.برام دعاکنید ک خوب شم.

پاسخ

نفس

about 6 سال ago

عزیزم به جای اینهنه پول دادن به داروهای شیمیایی برو قارچ شیتاکه از ایران زمین بخر صد در صد خوبت میکنه و ویروسو از بین میبره.زگیلا کم کم کوچیک میشن و از بین میرن ویروس هم طی چهار الی شش ماه از بین میره کی گفته سرطان؟دروغه همش.

پاسخ

ناشناس

about 8 سال ago

با سلام دوستان برای کرایو حتما بیمارستان رازی برید اصلا مطب شخصی مراجعه نکنید هزینه های مطب شخصی خیلی بالاست ولی بیمارستان هم هزینه خیلی پایینه و هم اینکه از مواد بهتری برای کرایو و ... برای از بین بردن زگیل استفاده می کنن در ضمن دکترای بیمارستان همه فوق تخصص هستند و خانم دکتر سوری دکتر عفونی می باشد که فوق العاده دکتر خوبیه و خوب راهنمایی می کنه من یه سال مبتلا به زگیل تناسلی شدم تحت درمان توی مطب شخصی بودم چند میلیون هزینه کردم خوب نشدم الان چند جلسه است که بیمارستان می رم رضایت بخشه

پاسخ

شیدا

about 8 سال ago

سلام دوستان ، من هم به این بیماری لعنتی مبتلا شدم متاسفانه ، دکتر پوست دو جلسه کوتر برام انجام داده و دو جلسه ی دیگه دارم ، اما مشکلی که هست اینه که زگیل ها بدترین جای ممکن زده ، من مجردم و دقیقا روی محل پرده بکارت هم زگیل ها رو دارم ، دکتر پوست گفت که دست نمیزنم به اون محل ،ممکنه مشکلی برای پرده پیش بیاد ، برات اسید تجویز میکنم ، اما من با یه دکتر زنان و ماما مشورت کردم که این اسید یا سرکه ،استفاده ش بطور مستقیم برای دختر مجرد توصیه نمیشه و ممنوعه ، پس من چه خاکی تو سرم بریزم دوستان ، چطوری زگیل های روی پرده رو از بین ببرم ؟؟ دارم دیوونه میشم ، ممنون میشم اگه کسی مشابه مشکل منو داشته راهنمایی کنه

پاسخ

hossen

about 8 سال ago

salam bache ha serke ba panbe va chasb bezan javab mide bavar konid man alan seroze ke estefade mikonam va hamashon siyah shode va dare mirize man har shab serke mizanam va sob hamam mikonam va behtar daram misham man alan alman hastam va hich daroyi peyda nakardam joz serkete sib bezanit yekam sozesh dare vali motmaenam ke khob mishid

پاسخ

معصوم

about 6 سال ago

درمان هیومیوپاتی شروع کن و یا از قارچ شتاکه استفاده کن،برو اینترنت بنویس قارچ ایران زمین که خود اقای دکتر بهت میگه چیکار کنی خیلیا خوب شدن انجام دادنش ضرر نداره

پاسخ

حانـا

about 8 سال ago

سلاممن حدود دوماهه مبتلا ب ای ن ویروس شدم رفتم دکتر گفت اول زیگیل ها خودشون خوب میشن کمرنگ و کوچیک شدن باز یهو بزرگ و زیاد شدن خیلی اذیت میشم لطفا کمکم کنید اگه با سرکه درمان کنیم جاشون میمونه؟من ی دختر۱۹ساله ام برام مهمه ک ناحیه تناسلیم زشت نشه

پاسخ

شایانی

about 8 سال ago

تــــــوجه : گـــــــروه جامعه زگیل تناسلی در تــــلــگرام: بهتر است همه کسانی که با این مشکل درگیر هستن از تجربیات و درمان های مختلفی که انجام داده ایم استفاده کنیم. همه در این گروه عضو شوند. https://telegram.me/joinchat/CCwuhz9VFzaA1VCViVLYFA

پاسخ

ش

about 8 سال ago

تــــــوجه : گـــــــروه جامعه زگیل تناسلی: بهتر است همه کسانی که با این مشکل درگیر هستن از تجربیات و درمان های مختلفی که انجام داده ایم استفاده کنیم. همه در این گروه عضو شوند. https://telegram.me/joinchat/CCwuhz9VFzaA1VCViVLYFA

پاسخ

فردا

about 8 سال ago

سلام برای جلوگیری از اضافه شدن زیگیل اصلا از تیغ استفاده نکنین.

پاسخ

leile

about 8 سال ago

من هم این بیماری رو داشتم با سرکه سیب خوب میشه خودت رو مرتب با سرکه سیب بشور

پاسخ

محمد حسین

about 8 سال ago

سلام میتونید بگید من چی مصرف کنم یا نکنم ممنون میشم خیلی نیاز دارم که یه تحقیقی بکنید ممنون

پاسخ

محمد حسین

about 8 سال ago

بابا خوش بحالتون من این بیماری رو چهار یا پنج ساله دارم الان هم 16 سالمه من مشکل مالی دارم چون نمی تونم به پدر و مادرم بگم پس بدونین بدبخت تر از شما هم هست این زگیل های من خیلی ریز هستن و خیلیییییی زیاد و روی الت و بیضه ها هستن اقای دکتر اگه میشه بگین من چه کنم پرس و جو کردم میگن ازمایشش سی صد هزار تومن هس خیلی برا من پولش هیچ روشی هم امتحان نکردم برای درمان واکسن گارداسیل هم سه دوز حدود یک و نیم پا ادم در میاد به نظرتون با این حال خود کشی بهترین درمان نیس من چی کار کنم چیییییی کار از کجا پول جور کنم

پاسخ

admin

about 8 سال ago

شما بجای پرس و جو برای قیمت و بجای فکر کردن به خودکشی بهتره پرس و جو کنید که چه غذایی و چه دارویی مصرف کنید تا خوب بشین. نه من و نه هیچ کس دیگه ای نمیدونه و نمیتونه به شما که ۴ و یا ۵ سال هست این بیماری رو داره از نزدیکترین افراد خانواده ش هم مخفی میکنه چیزی بگه چون شما نیاز به خودکشی نداری علنا داری خودت خودت رو از بین میبری.

پاسخ

آرام

about 8 سال ago

سلام بچه ها منم در كناره هاي (ببخشيد)لبه هاي الت تناسليم چند تا زگيل بود عوايل نميدونستم چيه فكر كردم جوشه ولي هرچي فشار ميدادم هيچي در نمي امد و اشتباهم اين بود ك با سوزن افتادم ب جونش ك پارش كنم تا تخليه بشه ولي با اين كار بخاطر نداشتن اطلاعات از نوع بيماري باعث شد بزرگ بشن وقتي فهميدم زگيله دنيا رو سرم خراب شد روحيم صفر شد ولي وقتي سايت ها مطالعه كردم ديدم سركه سيب را پيشنهاد دادن منم استفاده كردم ب اين طريق ك اول اون ناحيه رو خوب با اب و صابون ميشستم و خشك ميكردم بعد با پنبه اغشته ب سركه روشو ميشستم سپس ي تيكه پنيه اغشته ب سركه را روي زگيل ميزاشتم و با چسب زد حساسيت روش ميچسبودنم و هر يك ساعت اونو عوض ميكردم من انقدر اين كارو كردم از ٨شب تا فردا صبح زگيلها كاملا سفيد شدن و شروع كردن بعد از اون به سياه شدن و افتادن. بعد از اين كه سياه شدن چون ممكن سوزشش زياد باشه در روز سه بار روش پنيه ميزاشتم و حدود سه ساعت بعد در مي اوردم بعد كم كم زخم شد وقتي زيگلها تخليه شدن و سياه شدن و ديگه برجستگي نداشتن ديگه پنيع بطور مداوم نزاشتم فقط در طول روز سعي ميكردم با پنبه اغشته به سركه روشو پاك كنم و هر دفعه ك دسشويي ميرفتم هم خودمو با اب و صابون ميشستم و خشك ميكردم ،،،در ضمن واسه خانوما ميكم من بعد از اون سعي كردم دامن بپوشم و مدتي لباس زير تنم نكردم .تا يه هفته من خوب شدم و جواب گرفتم .اين توضيحاتو كامل دادم ك شما هم از نگراني در بياييد

پاسخ

بهار

about 6 سال ago

سلام آرام جون میشه بگی زگیلهات بزرگ بودن یا کوچیک،من حدود یک هفته انجام دادم نتیجه ای نگرفتم

پاسخ

غریبه

about 8 سال ago

سلام عزیزم اصلا نگران نباش خیلی ها به این بیماری مبتلا شده اند بیمارستان رازی خیلی خوبه صبح خیلی زود قبل از ساعت 6 اونجا باش نوبت می گیری دکتر پوست ویزیت می کنه بعد وقت کرایو بهت میده خجالت کشیدن نداره اینم یه بیماریه اتفاقا دکترا خیلی منطقی و خوب با اینجور بیماران رفتار می کنن در ضمن واکسن گاردسیل هر دوزش 270 هزار تومان هستش که این واکسن برای کسی که مبتلا شده کاری انجام نمی ده فقط مانع از مبتلا شدن به سرطان می شه بیماریو درمان نمی کنه هر چه زودتر برو درمان کن تا از نگرانی در بیایی . سیستم ایمنی بدنتو با ورزش کردن مرتب و تغذیه خوب مانند مصرف میوه و سبزیجات قوی کن مخصوصا ورزش کردن خیلی اثر داره موفق باشی

پاسخ

صادق

about 7 سال ago

سلام دوست عزیز من مثل توبودم ولی یه روش ساده بهت میگم واسه درمان ابتدا یه بی حس کنند بگیر مثل لیدوکایین یا ... بعد که کامل بی حس شد با سر یه سوزن اسید بزن روی هرکدوم از زیگل ها فقط با اسید درمان میشه دیگه هم رشد نمی کنه من اول خیلی هزینه کردم ولی الان دارم اسید استفاده میکنم خیلیم هم راضیم فقط باید حواست باشه اسید کم بزنی

پاسخ

مریم

about 8 سال ago

سلام ،شنیدم خیلی ها برای درمان زگیل حتی تناسلی از عنبر نسارا که از عطاری میشه تهیه کرد،استفاده کردن،عنبر نسارا را روی زغال می ذارن و زگیل رو باهاش بخور میدن

پاسخ

admin

about 8 سال ago

بیماری که عفونی هست رو به نظرتون میشه با این روش از بین برد؟

پاسخ

azar

about 8 سال ago

سلام اين بيماري ممكنه از طريق فقط لمس و بوسيدن به فرد مقابل سرايت كنه؟يعني دخولي صورت نگرفته باشه..

پاسخ

یلدا

about 8 سال ago

سلام،من دقیقا نمیدونم کی این دونه ها دراومدن اطراف مقعدم ولی خیلی خارش داشتن،دکتررفتم از اسپری گازو یه سری ژل مخصوص استفاده کردم3تاش افتادولی الان خیلی بیشترازقبل شده همش خارش وسوزش داره خیلی هم هزینه کردم امابی فایده بود،واقعاباسرکه سیب میرن اینا؟اخه به زودی عروسیمه خیلی خجالت میکشم ازایناحتیهمسرمم نمیدونه. لطفاکمک کنید.

پاسخ

Arash

about 8 سال ago

سلام من پسر 15سالم که یه چیز برامده گرد روی بیضه هام هستش نمیدونم چیه نه خارش داره نه درد داره اصلا هیچ چیزی نشون نمیده از خودش حدود یه ماهی هست اون موقع بزرگ تر بود یه خرده ولی الان خودش خود به خود کوچیک تر شده ممکنه زگیل باشه تو اینترنت که سزچ کردم شکل شبیه کیست بود شبیه زگیلم بود اگه سرکه سیب بزنم سفید بشه زگیل یا کیستم باشه سرکه بزنم سفید میشه

پاسخ

admin

about 8 سال ago

تا مطمین نشدید زگیل هست یا کیست لطفاً کار خودسری رو انجام ندید بخصوص استفاده از سرکه

پاسخ

نیلوفر

about 8 سال ago

سلام بچه ها این روش هایی که تو کامنت ها ذکر شده هیچ کدومش طوری نیست که سریع جواب بده همشون زمان بر میدونم همتون ناراحتین درکتون میکنم اما صبر داشته باشین من سال 93 متوجه این بیماری شدم ساکن تهران هستم اول بیمارستان محب یاس رفتم اونجا به بخش کلوپوسکپی ارجاع داده شده تست پاپ اسمیر و کلوپو انجام دادم اونجا برای از بین برن زگیلا معرفی کردنم بیمارستان رازی که کرایو یا همون نیتروژن مایع یا همون فریز انجام بدم اونجا رفتم پیش دکتر عفونی دکتر سوری برام دستور نوشت 8 جلسه طول کشید تا خوب خوب بشم در طول درمان از قرص ایمون اکتیف استفاده کردم واقعا قرص خیلی خوبی هستش به همتون توصیه میکنم وقتی فریز میکنین هم زمان هم از سرکه سیب و هم از حمام جو دو سر استفاده کنید من در طول درمان خیلی اذیت شدم واسه فریز تو بیمارستان رازی از 5 صبح میرفتم نوبت میگرفتم خلاصه بعد از اینکه خودم خوب شده همسرم در آورده اون چون سرکار میره نمیتونه فریز کنه رفتم داروختنه براش محلول پدوفیلین 20درصد گرفتم فقط روی زگیلا میزنم بیچاره تمام بدنش زخم شد بعد از چهار شب استفاده دکتر داروخونه گفت چند شب قطع کن مصرف رو تا زخم خوب بشه الان کخ 3 روز میگذره زگیلا خشک شده داره میریزه اما بازم داره زگیل منتظرم زخماش خوب شه دوباره براش محلول بزنم تجربیاتم رو نوشتم که انشاالله مفید واقع بشه راستس قیمت محلول پدوفیلین شد55000تومن

پاسخ

سعيده

about 7 سال ago

پودوفيلين قيمتي نداره اما ماشالله همه سواستفاده گرن تو مملكت ما براي خودشون ١٠تومن هم نميشه

پاسخ

پیمان

about 8 سال ago

دوستان عزیز تنها روش قطعی برای اینکه از شر این ویروس راحت بشید و اصل قضیه رو که خود ویروسه نه زگیل از بین ببرید بالا بردن سیستم دفاعی بدنه .. تغذیتونو بهتر کنید و سیگار کشیدنو کنار بزارید .. ی روش درمان که برای بالا بردن سیستم دفاعی بدن وجود داره روش هومیو تراپی هست که خودم تحت درمانم و شاید چهار ماهی طول بکشه تا ویروس تو بدنم کشته بشه و اگه جواب بگیرم حتما اطلاع میدم .. ضمنا یبار گفتم دوباره میگم .. ی قارچ خاص به اسم شیتاکه وجود داره که تو ژاپن و چین کشت میشه و حاوی عصاره ای به نام ahcc هستش که ویروسو بعد از سه ماه تو بدن میکشه و الان دارن ازمایش میکنن تا دز مصرف دقیقش بدست بیاد و سال 2017 بیاد بیرون اگرچه همین الان هم تو امریکا اومده که برای این ویروس باید 3 گرم در روز یعنی روزی 3 کپسول خورد ..ازونجایی که این قارچ خوراکی هست هیچ عارضه ای نداره و فقط سیستم ایمنی بدنو بالا میبره //تو ازمایش اولیه هم از ده شرکت کننده مبتلا به ویروس 8 نفر بعد از مصرف این کپسولا جواب ازمایششون منفی شده و خوب شدن .. این اطلاعاتو از خودم در نیاوردم و کلی وقت گذاشتم براش فقط خواستم بگم زیاد نگرانش نباشید و اگر دارید ازدواج میکنید قبلش بگید نامزدتون واکسنه گاردازیلو بزنه که اون از شما نگیره تا شما هم ایشالا سر وقتش درمان بشید ///همگی موفق باشید

پاسخ

میلاد

about 8 سال ago

دوست عزیز من یک ماهه پیش متوجه شدم که به ویروس هرپس یا تبخال تناسلی مبتلا شدم میخواستم بدون هومیوپاتی یا این قرصای عصاره قارچ برای ویروس هرپس موثر هست یا نه ممنون میشم از پاسختون

پاسخ

نریمان

about 8 سال ago

با سلام و تشکر فراوان . من مدت 6 ماه هر کاری انجام دادم زگیلها خوب نشد ولی 3 روز پیش اتفاقی این پبج رو پیدا کردم و روش سرکه رو انجام دادم . فوق العاده بود . روز دوم تمام زگیلها خشک شدن و از بین رفتن . سپاسگذارم از اطلاعات مفید همگی .

پاسخ

Alireza

about 8 سال ago

سلام....من 14 سالمه و یه چیزی گرد و اعصاب خورد کنی بین الت و بیضه سمت چپ در اومده که فهمیدم زگیله.... یک راحل موثر و مناسب بهم بگین ... چون خیلی میخاره و منم در هفته حدود یک بار به خاطر اگزما از کودکی دچار خارش شدیدی میشم که تنها راهی هم میتونه ارومم کنه قرص هیدروکسیزین هستش حالا اینم اضاف شد دیگه نمیتونم اونجامو بخارونم هیچکس هم نمیدونه ...... خواهش میکنم یه راه حل سریع به من پیشنهاد کنید ..لطفا لطفا

پاسخ

aynaz

about 8 سال ago

سلام من ٢٠ سالمه چند ماه پيش به اين بيمارى مبتلا شدم اما چون نميدونستم چيه زياد جديش نگرفتم بعده يه مدت كه تعدادشون در اطراف مقعدم بيشتر شد سرچ كردم فهميدم كه زيگيله رفتم دكتر گفت كه از جلو روى پرده بكارتم در اومده اونو گفت كاريش نداشته باشم اما زگيل هاى داخل مقعدم خيلى اذيتم ميكنه و خون ريزيم داره چجورى ميتونم درمانش كنم؟واكسنشم واسه دوره اولشو زدم خيلى از لحاظ روحى داغون شدم آيا واقعا ميشه واسه هميشه اين ويروس از بدنم خارج بشه؟؟؟

پاسخ

فوری

about 8 سال ago

سلام. منم 2تا برآمدگی ناحیه تناسلی دارم. به چه دکتری باید مراجعه کنم؟ پوست؟ زنان؟ یا بیماری پوستی؟ لطفا راهنمایی کنید

پاسخ

admin

about 8 سال ago

متخصص زنان زایمان. متخصص بیماری های عفونی . متخصص کلیه و مجاری اداری این دسته میتونن کمکتون باشن

پاسخ

دن

about 8 سال ago

با سلام اصلا به چه پزشکی باید مراجعه کرد

پاسخ

admin

about 8 سال ago

متخصص زنان زایمان. متخصص بیماری های عفونی . متخصص کلیه و مجاری اداری

پاسخ

پندار

about 8 سال ago

با سلام خدمت ادمین محترم من قبل از مراجعه به پزشک میخوام یکی از روش های بالا رو انجام بدم شما کدوم روش رو پیشنهاد میکنید بنده هفته پیش هم یک کامنت ارسال کرده بودم با تشکر

پاسخ

admin

about 8 سال ago

قبل از هرکاری به پزشک مراجعه کنید تا نوع ویروس و مرحله بیماری نشخیص داده بشه. همه موارد گفته شده میتونن خوب باشن و یا بسته به نوع و سیستم دفاعی بدنتون حتی میتونه مضر باشه من نمیتونم دقیق بگم کدومش خوبه کدومش بد

پاسخ

Red.apple

about 8 سال ago

سلام. منم چندتا زگیل روی گردن و سینم داشتم به دکتر مراجعه کردم گفت سریع باید همشو بسوزونی. با دستگاه سوروندشون ولی بعد 2ماه بازم دراومدن. خسته شدم دیگه ازشون. لطفا یه روش قطعی معرفی کنید.

پاسخ

admin

about 8 سال ago

باید سیستم دفاعی بدن تقویت بشه. تا خون آلوده باشه دوباره زگیل سرجاشه غذاهای مقوی بخورید داروهاتون رو مرتب مصرف کنید بهداشت فردی رو رعایت کنید خوب خواهید شد

پاسخ

هستی

about 8 سال ago

مطمئنی زگیل بودن؟ تا جایی که من میدونم و با چند متخصص مشورت کردم ناحیه گردن و زیر بقل زگیل نمیزنن، اونا اسکین تگ هستن که ظاهری کاملا شبیه زگیل دارن ولی ویروسی و مسری نیستن و بخاطر چاق و لاغری و سابقه ژنتیکی بدلیل چین خوردگی پوست ایجاد میشن.

پاسخ

leile

about 8 سال ago

من روی پام زگیل داشتم با فریز از بین بردم ولی دوباره درآمدن . این دفعه پیش دکتر هومیوپاتی رفتم دکتر بهم قطره های خوراکی داد که هر شب میخوردم بعد 8 ماه زیگیلهام خودبخود رفت. این قطره ها تقویت کننده سیستم ایمنی بدن بودن. اگر ساکن کرج هستی دکتر سید علی حسینی تهرانی رو بهت معرفی میکنم فلکه اول گوهر دشت بلوار انقلاب خ14 تابلوی مطبش به اسم همسرش بهاره آذر هستش و فقط بعدازظهرها از ساعت 4 تا 8 شب هستن

پاسخ

سیامک

about 8 سال ago

سلام بنظر من هردرمانی انجام بدین خوبه اصلا و فکر اینم نباشید ک زگیل دارید یا نه مگه مریضی جرم...بیخیال باشید و درمان کنید هرروشی هم امتحان کنید اشکالی نداره من ی چن تایی داشتم ولی خیلی راحت ازبینشون بردم اینهمه هم استرس ب خودتون وارد نکنید چون اولین راه درمانش سیستم ایمنی قوی بدن رو میطلبه ک استرس باعث ضعیف شدن میشه پس با خیال راحت بفکر برطرف کردنشون باشید

پاسخ

admin

about 8 سال ago

احسنت به شما

پاسخ

عاطفه

about 8 سال ago

منم مبتلا به زگیل سطحی در کل صورتم شدم هر کاری کردم جواب نداد دوماه دیگه هم عروسیه نمیدونم چه خاکی همسرمم نمیدونه برای زگیل سطحی چیکار کنم

پاسخ

Sara

about 8 سال ago

سلام دوستان من به نوع دهان و حلق مبتلا شدم و عفوتت میکنه اگه راهی هست بهم بگین . تشکر از راهنمایی خوبتون

پاسخ

admin

about 8 سال ago

بهترین، سریعترین و موثر ترین راه مراجعه به یک متخصص هست. لطفا حتما حتما به یک پزشک مراجعه کنید.

پاسخ

هستی

about 8 سال ago

سلام سارا جان میشه توضیح بدی چطور متوجه شدی دهان و حلقت زگیل داره؟ علائمش چیه که ما هم که روی ناحیه تناسلی داریم چک کنیم

پاسخ

hossen

about 8 سال ago

serkeye sib behtarine faghad bayad tahamol kard chon kheyi misoze

پاسخ

leile

about 8 سال ago

سارا در روز چند بار سرکه سیب قرقره کن و بعد با آب دهانت رو آب بکش و فعلا از مسواک استفاده نکن چون مسواک باعث ایجاد زخمهای ریز روی لثه میشه و ممکنه بیماری انتشار پیدت کنه

پاسخ

پندار

about 8 سال ago

سلام من الان حدود یه سالی میشه که دچار زگیل تناسلی روی آلت و اطراف ختنگاه شدم ولی چون خجالتی ام نمیتونم به دکتر مراجعه کنم حالا از شما ادمین محترم و بچه ها خواهش مندم که کمکم کنید تا چه کاری باید انجام بدم ایا به خودی خود از بین میرود ویا در صورتی که باقی بماند خطر ناک است؟ درضمن تا به حال با کسی رابطه نداشتم

پاسخ

admin

about 8 سال ago

اگر باقی بمونه و درمان نشه بله خیلی هم خطرناک خواهد بود. بارها و بارها برای هر کامنتی گفته شده که مراجعه به پزشک بهترین روش هست دوست عزیز با خجالتی بودن شما بیماریتون درمان نمیشه . تمام روشهایی که تو این پست نوشته شده و سایر کامنتها میتونه کمک شما باشه ولی نه به انداره مراجعه به یک پزشک

پاسخ

مسعود

about 8 سال ago

سلام مسعود هستم منم این زگیل هارو دارم تازه شروع ب درمان کردم یکی از بهترین راه های درمانش استفاده از داروی پدوفنین ک باید به داروخنه بگید براتون بسازه دومین راهش هم استفاده از فریز کردن محل با نیتروژن مایع هست من نیتروژن مایع رو بیشتر و بهتر قبول دارم چون دردش کمتر از پدوفنین هست درمورد این دوتا سوال داشتید به من بگید 09038409540

پاسخ

کیان

about 8 سال ago

جلال جان. جان عزیزت این راه رو توضیح بده؟

پاسخ

جلال

about 8 سال ago

هرکسی خاست از دوستان میتونم کمکمش کنم تا خیلی راحت از بین ببرتشون ...چون منم این تجربه سختو داشتم ...09370366009

پاسخ

admin

about 8 سال ago

دوست عزیز، بهتر نیست روش خودتون رو اینجا بگید، شاید خیلی ها معذب باشند با شما تماس بگیرند به هرحال موضوعی نیس که به هرکسی راحت گفتش.

پاسخ

جلال

about 8 سال ago

با سلام منم دچار زیگیل تناسلی بودم وبه یه روش درمانی قدیمی تونستم خیلی راحت همشونو از بین ببرم

پاسخ

مصطفی

about 8 سال ago

دوست عزیز روش و بگو تا استفاده کنیم

پاسخ

amitie

about 8 سال ago

http://telegram.me/darooy جهت آگاهی از جدیدترین یافته ها و درمان فطعی با داروی تقویت سیستم ایمنی ahcc برای مبتلایان به hpv (زگیل تناسلی) و بیماران سرطانی که در حال انجام شیمی درمانی بوده و مایل به کاهش عوارض جانبی آن هستند.

پاسخ

amitie

about 8 سال ago

با سلام به همگی خوشبختانه اخیرا یکی از ایرانیان ساکن کانادا نمایندگی فروش ahcc رو برای ایران دارن می گیرن و بعد از این می تونین در داخل ایران هم این دارو رو تهیه و مصرف کنین. برای گرفتن اطلاعات بیشتر و شماره تماس ایشون لطفا به ایمیل amitie45145@yahoo.com درخواست بفرستین تا بتونین در اسرع وقت این مکمل گیاهی رو که تنها درمان موجود ویروس hpv هست در داخل ایران سفارش بدین.

پاسخ

ناشناس

about 8 سال ago

من با سرکه سیب تونستم زگیلامو از بین ببرم,هر شب یه پنبه اغشته به سرکه سیب میزاشتم رو زگیلام,بعد یه مدت همشون از بین رفتن,حتما قرص ویتامین هم مصرف کنید واسه سیستم ایمنی بدنتون,مخصوصا روی و سلنیوم,اصلا به بیماری فکر نکنید,مطمعنا خوب میشید

پاسخ

اسمان

about 8 سال ago

باسلام زگیل تناسلی انواع مختلفی داره و فقط دو نوعش هست که باعث سرطان دهانه رحم میشود بهتره کسی که زگیل تناسلی دارد با یک ازمایش نوع ویروسش رو مشخص کنه این نوع ویروسها بر حسب شماره شناسایی میشوند.

پاسخ

amitie

about 8 سال ago

سلام دوستان. خوشبختانه کپسولهای ahcc الان توی بازار آمریکا و کانادا موجوده و طبق نظرات مصرف کنندگان و جواب آزمایشاتی که روی مردم انجام شده نتایج خیلی خوبی داشته و ویروس hpv رو کلا از بدن پاک می کنه و پس از سه تا شش ماه مصرف جواب آزمایش مجدد این ویروس منفی بوده. تاثیر مثبت این کپسولها بر روی زگیل های تناسلی هم تایید شده و همه مصرف کنندگان از نتایچ اون راضی هستن. این کپسول عصاره یه نوع قارچ ژاپونی به اسم شیتاکیه که از سالها قبل به عنوان تقویت کننده سیستم ایمنی بدن در خود ژاپن استفاده می شده و الانم جزو قوی ترین مکملهای غذایی به بیماران سرطانی و اونهایی که دارن شیمی درمانی می کنن تجویز می شه. برای اطلاعات بیشتر می تونین ahcc/hpv رو گوگل کنین و در جریان جدیدترین اطلاعات اون قرار بگیرین. اگرم کسی کمکی خواست می تونین با ایمیل من تماس بگیرین. برای همه تون آرزوی سلامتی و تندرستی دارم. amitie45145@yahoo.com

پاسخ

ناشناس

about 8 سال ago

من و همسرم مبتلا شدیم.همسرم روی آلت اما من روی رون و پام زده.روی قسمت تناسلی ندارم.اما تست پاپ اسمیر انجام دادمhpv بوده.ممکنه سرطانی بشه با توجه ب جای زایده؟؟

پاسخ

امیر

about 8 سال ago

سلام. ببخشید سوالم این هست که اگر مردی هیچ علامت و ضایعه ای از زگیل روی پوست ناحیه تناسلیش نباشه ایا باز هم ناقله؟ و اگر هست به چه صورت؟ یعنی از طریق خون؟ یا مایع منی؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

مدتها طول میکشه تا زگیل های تناسلی در بدن فرد آلوده به این ویروس بروز کنه و دیده بشه. بله هر دو حالت قابل انتقال هست . ولی بیشتر از طریق تماس پوستی نفر دوم مبتلا میشه. حتی استفاده از لیف و لوازم استحمام که ارتباط با پوست دارند هم میتونه خطرناک باشه. بنابراین اگر مبتلا به این ویروس شدید سعی کنید لوازم استحمام شخصی خودتون رو داشته باشید.

پاسخ

amitie

about 8 سال ago

زمان بروز زگیل از سه تا شش هفته متغیره و در حالی که در بعضی ها ممکنه هیچ وقت بروز نکنه. یعنی اگر فرد آلوده مرد باشه ممکنه فقط ناقل hpv باشه بدون این که حتی خودش متوجه بشه و بعد از دو تا چند سال از بدنش پاک بشه. اگر فرد آلوده زن باشه و متوجه نشه بسته به نوع ویروس ممکنه بعد از چند سال تبدیل به سرطان دهانه رحم بشه. پس از خانمهای عزیز خواهش می کنم حتما تست پاپ اسمیر رو سالانه انجام بدن تا زمانی که مطمئن بشن و بعد از چهل سالگی هم هر سه سال یک بار الزامیه.

پاسخ

admin

about 8 سال ago

ممنون دوست عزیز

پاسخ

amin

about 8 سال ago

سلام من ي جور گوشت روي الت تناسليم بيرون مياد،اول ريزه ب مروز زمان يكم بزرگ ميشه تا حالا ٢ بار با نخ بستمشون خشك شدن و افتادن ولي بعد از چند ماه دوباره ي جاي ديكه بيرون مياد ب نظرتون چيه؟ يكم پهنه دايره اييه تقريبا ن دردي داره،ن خارشي ن چيزي،فشارشم بدم درد نميكنه

پاسخ

admin

about 8 سال ago

اطلاعات مربوط به این مطلب رو بخونید، امکان داره زائده گوشتی یا تگ پوستی باشه http://www.chioche.com/skin-tag-remove/

پاسخ

No name

about 8 سال ago

سلام میگن این زگیلا توسیه ولی یه چیزای جوش مانندی روی ناحیه تناسلیم هس که رنگش صورتی قرمزه اصلا سوزش و خارش ندارم و تاحالام رابطه جنسی نداشتم اصلا ولی باشگاه زیادمیرم و فکرمیکنم اینا زگیل تناسلی نباشه اخه مث هیچکدوم از عکسا نیس و توی یک جا هم جمع نشدن و پراکنده اند ولی میترسم زگیل تناسلی باشه میشه راهنماییم کنید لطفا خیلی استرس دارم

پاسخ

admin

about 8 سال ago

هر زایده گوشتی زگیل نیست، میتونه کیست و یا آکنه باشه چون گفتین درد هم نداره و ممکنه که کیست باشه لطفا به یک پزشک مراجعه کنید در ضمن قرار هم نیست هرکی میره باشگاه مبتلا به این بیماری بشه متاسفانه عدم رعایت بهداشت فردی توسط آدمهایی که مبتلا به این بیماری هستند باعث میشه افرادی ناخواسته مبتلا بشن. شما اگر رعایت کنی و مراقب سلامتی خودت باشی مطمئن باش هرگز مبتلا نخواهی شد.

پاسخ

پانته آ

about 8 سال ago

من بچگیام پشت گردنم چندتا زگیل داشت که از بین رفت... اما الان دچار همین زگیلا بین ران پا و باسن شدم....سکس نداشتم هیچوقت اما هم استخر و باشگاه زیاد میرم هم اینکه دارم از دستگاه لیزر خانگی استفاده میکنم....ممکنه دستگاه باعثش باشه؟ از اینکه میگن دلیلش هم سکس هست میترسم به کسی بگم....کمکم میکنین لطفا؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

دوست عزیز، مطمئن هستید که زگیل هستن؟! شاید تگ های پوستی یا همون زایده های گوشتی بی خطر باشه که معمولا در این نواحی رشد میکنن اگر هم که میدونید زگیل هستند این رو بدونید مراجعه به یک پزشک و درمان هرچه سریعتر نه تنها بهترین راه حله، بلکه ترس گفتن به کسی رو هم نخواهد داشت.

پاسخ

مریم

about 8 سال ago

این روش که پیشنهاد می کنم حتما امتحان کنید هرچند که بسیار خرافی بنظر میرسد. خودم امتحان کردم ج گرفتم.یک تکیه پارچه براق نو بردارید و تعدادی قلوه سنگ تهیه کنید بدون اینکه تعداد زگیل ها رو بشمارید قلوه سنگ روی یه زگیل بارید و در پارچه بیاندازید در آخر به تعداد زگیل ها قلوه سنگ در پارچه دارید یک اسکناس در پارچه و قلوه سنگها بارید و سرش را گره دهید.در یک میدان این پارچه را بیاندازید و اصلا به پشت سرتان نگاه نکنید.من امتحان کردم جواب گرفتم.پیشنهاد می کنم حتما حتما امتحان کنید

پاسخ

دوستدار ایرانی

about 8 سال ago

سلام به همه گی - دوستان من ایران زندگی نمی کنم و متاسفانه تو یه کشور جهان اول دچار این بیماری زگیل تناسلی شدم/ چون اصلا از وجود این بیماری و راه انتقالش خبر نداشتم. در هر حال میخواستم بهتون بگم این کارها را رو که میگم انجام بدین تا بتونین این بیماری رو کنترل و حتی از بین ببرین. 1- سعی کنین برنامه غذایی تون رو عوض کنن و تا میتونین میوه و سبزیجات بخورین - خیلی مهمه که بتونین سیستم دفاعی بدن رو تقویت کنین. 2- ورزش خیلی تاثیر گذاره - این رو که بتون میگم یعنی 100 درصد بهش اعتقاد دارم - ورزش روزانه که بدن رو قوی کنه 3 تا میتونین از چیزهایی که سیستم دفاعی بدن رو تحلیل می برن خودداری کنین - مثل سکس زیادی یا .... 4 - نیتروژن مایع خیلی خوبه که توسط دکترهای عمومی و متخصص جهت فریز کردن استفاده میشه - یک جلسه کافی نیست - دوباره در اومد - دوباره فریز کنین - من خودم چهار مرتبه فریز کردم هر جند که تعدادشون 4 تا 5 تا بود. برای خانوما مهمه که تمام اون قسمت حتی داخلی کنترل بشه. اما با مورد 1 و 2 و 3 اینها رو میتونین راحت از بین ببرین حتی بدون مورد 4.

پاسخ

سعید

about 8 سال ago

سلام بچه ها.من دچار زگیل تناسلی شده بودم رفتم دکتر و گفت باید فریز کنی دو جلسه رفتم واسه فریز و بعدش نا پدید شدن اما بعد از مدتی همونا دوباره دراومدن وبیشترهم شدن.با پیگیری هایی که کردم روش سرکه سیب رو انجام دادم.سرکه سیب با دارچین قاطی کنین و هرشب روی زگیل بزارین تا صبح .صبح هم کاملا بشویید.واسه من بعد از 5روز اثر کرد و کاملا خوب شد بدون هیچ هزینه ای.گفتم اگه خوب شدم اطلاع بدم که شماهم استفاده کنین.واقعا عالیه

پاسخ

leile

about 8 سال ago

سعید باید پوست ناحیه تناسلیت رو بطور کامل با سرکه سیب بشوری تا آلودگی پخش شده رو پوستت رو سرکه سیب بطور کامل از بین ببره وگرنه چون آلودگی رو پوستت پخش شده دوباره از یک جای دیگه پوستت درمیاد . لباس زیرت رو هم مرتب تو آب جوش بجوشون تا آلودگی دوباره از طریق لباس زیر آلوده بهت منتقل نشه.

پاسخ

باران

about 8 سال ago

سلام میشه بگید ازهرکدوم چه مقدار استفاده کردید؟چقدردارچین زدین؟؟

پاسخ

ن

about 8 سال ago

سلام من چتد ماه این دونه ها رو میدیدم بعد یه سرچی تو اینترنت کردم و به زگیل شبیه بود اما مبترسم برم دکتر چون همه جا نوشته از رابطه جنسی هست.من که رابطه ای نداشتم.خیلی ناراحتم مخصوصا اینکه ممکنه باعث صرطان دهانه رحم بشه.یکی بگه پس من چطوری گرفتم.حالا دو شب هست که دارم پنبه آغشته به یرکه سیب رو استفاده میکنم.

پاسخ

admin

about 8 سال ago

بهترین راه درمان این بیماری مراجعه به یک متخصص هست. هر برآمدگی هم زگیل محسوب نمیشه ضمن اینکه تنها راه ابتلا به این بیماری هم فقط و فقط رابطه جنسی نیست. متاسفانه به دلیل شیوع زیاد این بیماری و عدم رعایت بهداشت فردی از مکانهای عمومی هم میشه به این بیماری مبتلا شد. مثل استخرها. باشگاهها و خیلی جاهای دیگه بله اگر سریع درمان نشه این بیماری باعث سرطان میشه پس لطفا برای اینکه خیالتونراحت بشه بایت این بیماری به یک متخصص مراجعه کنید. خوشبختانه واکسن این بیماری در داروخانه ها موجود هست. افرادی که قصد ازدواج دارن بهتره که قبل از هر رابطه ای این واکسن رو استفاده کنند

پاسخ

navid

about 8 سال ago

سلام من دو ماه پیش لیزر کردم ولی دوباره دوتا روی آلتم در اومده اگر واکسن بزنم تاثیر داره یا فلا نزنم.وقتی به این ویروس مبتلا هستیم و واکسن بزنیم جواب میده یا نه؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

با اینکه درمان نمیکنه ولی واکسن رو بزنید. سعی کنید به یک متخصص دیگه هم مراجعه کنید چرا که دو ماه بعد از لیزر دوباره مبتلا شدید باید در مصرف داروها، رژیم غذایی و همچنین رابطه جنسی بیشتر دقت داشته باشید.

پاسخ

آلا

about 8 سال ago

آخی عزیزم ! مثل منی ، منم هیچ رابطه ی جنسی ای نداشتم ولی الان به زگیل تناسلی مبتلا شدم ... خیلی زیاد شدن روی قسمت تناسلیم. رفتم دکتر اولین سوالی که ازم پرسید این بود که نامزد داری؟ هیچ رابطه ای نداشتی ؟ بعدشم برام آزمایش نوشت و گفت اگه مثبت بود باید واکسن بزنی و حتما بری برای لیزر درمانی و با لیزر برشون داری. باورشون نمیشه که رابطه جنسی نداشتم ! این بیماری انگار اینطوری جا افتاده که فقط آمیزشیه در صورتیکه اصلا اینطوری نیست... دعا کنید جواب آزمایشم منفی بشه وگرنه خیلی بد میشه. تمام مواد غذایی که مربوط به تقویت سیتم ایمنی هست رو همیشه مصرف میکردم ولی نمیدونم چرا اینجور شدم ! دوستان کسی میدونه دختر مجردی که لیزر کنه باز هم زگیل در میاره یا نه؟ از ازدواج هم متنفر شدم دیگه ! هرگز ازدواج نمیکنم .

پاسخ

معصوم

about 6 سال ago

سلام عزیزم از سرکه سیب استفاده کن و قارچ شیتاکه که دوره درمانی ۶ ماه و خوب میشی بهت این تضمین میدم

پاسخ

Melody

about 6 سال ago

سلام منم كاملا مثل شما بودم و به خاطر اين مساله ازدواج نكردم. اما داروش رو دكتر اسماعيل قادري پيدا كردن. مي تونيد از طريق گوگل يا اينكه زنگ بزنيد دانشگاه بوعلي سينا (دانشكده شيمي) بگيريد. من دارو گرفتم و دارم مصرف مي كنم. همش طبيعيه و يه رژيم سخت هم ميدن و كسيكه تبخال تناسلي داشته رو ايشون كامل درمان كرده، براي زگيل هم انشاالله همينطوره نا اميد نشيد خوب مي شيد به اميد خدا

پاسخ

مریم

about 6 سال ago

نه از طریق استخرم من شنیدم منتقل میشه

پاسخ

م

about 8 سال ago

سلام من شوهرم زگیل تناسلی داشت ۱ هفته پیش لیزر کرد خوب شد ولی دوباره ۲ تا دیگه زده ، نمیدونیم باید چیکار کنیم ، آیا سرکه ی سیب واقعا درمان میکنه؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

اگر لیزر کرده حداکثر تا 6 ماه نباید هیچ زگیلی مشاهده بشه مگر اینکه شما هم مبتلا بوده باشید دوباره به متخصص مراجعه کنید.

پاسخ

پیمان

about 8 سال ago

زیاد نگران نباشید عصاره قارچ شیتک که ماده ای به اسم ahcc داره درمان قطعی ویروس hpv هستش الان دارن روی دوز مصرفش کار میکنن و سال 2017 رسما به بازار میاد .. تا الانم کسانی که بصورت داوطلب شرکت کردن با خوردن این کپسولا سه ماهه خوب شدن و جواب ازمایششون منفی شده

پاسخ

شهرزاد

about 8 سال ago

پیمان این چیزی که گفتی واقعا حقیقت داره؟؟ واقعا داروشو درست کردن؟؟ من از وقتی این ویروسو گرفتم از لحاظ روحی و روانی خیلی بهم ریختم، الان با دیدن این کامنتی که گذاشتی خیلی خوشحال شدم.. میشه منبع خبرو بگی؟؟ واقعا راسته؟؟

پاسخ

سارا

about 8 سال ago

سلام پیمان چطوری این دارو تهیه کنم من زگیل مقعدی دارم جراحی کردم باز برگشته داخل مقعدم میزنه تا بیاد بیرون تروخدا بگو چطور تهیه کنم من شیراز زندگی میکنم

پاسخ

admin

about 8 سال ago

این دارو طبق گفته ایشون قراره 2017 به بازار بیاد اون هم نه مستقیما به ایران شما اگر جراحی کردید و این بیماری متاسفانه برگشته پس این رو بدونید ویروس اون هنوز توی بدنتون هست پس با خوردن دارو و یا بعضی از غذاها،سیستم ایمنی بدنتون رو قوی کنید تا به مرور از بین برن. معمولا دوره زمانی که این بیماری از بین میره چیزی در حدود 2 سال هست اون هم با رعایت بهداشت فردی، بخصوص خورد و خوراک بهتره این لینک رو هم مطالعه بفرمایید: رژیم های غذایی موثر در رفع زگیل http://www.chioche.com/removing-warts/

پاسخ

سیامک

about 8 سال ago

سلام خدمت همه دوستان توی اصفهان کسی هست که با یه سری مکمل های گیاهی خیلی از مریض هارو درمان کرده حتی بیمارانی که دکترا جواب کرده بودن و گفته بودن تا 1ماه دیگه نهایتا زنده اید وبیماریهای ام اس و سرطان ساییدگی مفصل و آرتوروز و کلیت و... وبیماریهایی که درمانی نداره در طب شیمیایی و رایج... من برای چربی خون و قند مادرم ازش یه سری محصول گرفتم در عرض یک ماه چربی رو از900 به 300 رسوند و قند هم از 120 به 90 درمورد این قارچ که دوستان گفتند هم ازش پرسیدم گفت مکملی داره که از آمریکا اورده که همین قارچ شیتک رو توش داره علاوه بر اون اینارو هم توش داره ویتامین C ، ویتامین D3 ، روی (Zinc) که کار اصلیش افزایش سیستم ایمنی بدن هستش اینم یه لینک در مورد قارچ شیتک و درمان HPV https://www.drjabbari.com/1300/%D8%B9%D8%B5%D8%A7%D8%B1%D9%87-%D9%82%D8%A7%D8%B1%DA%86-%D8%B4%DB%8C%D8%AA%DA%A9-shiitake-%D8%AF%D8%B1-%D8%AF%D8%B1%D9%85%D8%A7%D9%86-hpv/

پاسخ

leile

about 8 سال ago

چقدر خبر دلگرم کننده ای بود . ممنون

پاسخ

کارن

about 8 سال ago

من این مکمل AHCC و سفارش دادم برام بفرستن اگر به دستم رسید حتما اطلاع میدم ظاهرا ب علیه 600 نوع ویروس بدن و محافظت میکنه

پاسخ

admin

about 8 سال ago

من راجع به این مکمل اطلاع خاصی ندارم فقط اطلاعاتی که روی سایتش بود (http://ahccresearch.com/) رو مطالعه کردم که از یک نوع قارچ تهیه میشه و فعلا آزمایشی هست، قطعا هم ننوشته بود برای درمان این بیماری مناسبه فقط برای درمان سرطان و بیماری مثل انفولانزا رو گفته مفید هست،. یعنی درمان قطعی نیست. بنابراین اگرچه مطالبی که راجع به این موضوع هست ویا اطلاعاتی که در نظرات هست، به احترام دوستان پستهاشون منتشر میشه و یا حتی اونهایی که سفارش میدن و استفاده میکنن هرجوره مسؤلیتش پای خودشونه. ولی بدونید بهترین راه درمان مراجعه به پزشکه و اطلاع از نوع ویروس و روند درمان. مطمین باشید این بیماری با داروهایی که تجویز پزشک هست و یک سیستم غذایی سالم حتماً حتماً درمان خواهد شد شاید زمانبر باشه ولی به قطع درمان میشه.

پاسخ

فریبا

about 8 سال ago

سلام کارن جان میشه لطفا بگی این دارو رو چطور سفارش دادی؟ ممنون

پاسخ

کارن

about 7 سال ago

از شرکت cheapsafar.com بگید براتون میارن البته برای من مسافر آورد از کانادا

پاسخ

نيما

about 7 سال ago

سلام شما دارويي قارچ استفاده كردين جواب داده

پاسخ

Alii

about 6 سال ago

سلام.بله تاثیر داره ولی بدن همه مثل هم نیست. عصاره قارچ شیتاکه رو باید سر ساعت و دوز مصرفی خودش مصرف کنین ولی انتظار معجزه نداشته باشید.بدن خیلیا بعد چند ماه این ویروس رو کامل از بین میبره توسط سیستم ایمنی بدن خودش. من خودم چندین ماه تو همه ی سایتا و نظرات و علم پزشکی جدیدو سنتی و ... رو زیر و رو کردم. باید بگم که چیز خاصی نیست . اون نوع خطرناکشم ده سال میشه تا تبدیل به سرطان بشع و بازم همون سرطان رو خیلیا درمان کردن و قابل درمانه . فقط میخوام بگم که چیز خاصی نیست فکرای دری وری نکنین مث من که اولش هزار تا فکر میکردم. سیستم ایمنی بدنتون رو قوی کنین البته نه با مکمل و قرص و دارو !! با مواد غذایی طبیعی و سالم. زنجیبیل تازه و سیر خام رو به طور مداوم و مصرف کنین خیلی تاثیر داره و هرگز نباید استرس داشته باشین . و اینم بگم که اینا همش تبلیغاته فقط و فقط وگرنه چیز خاصی نیست. من چند ماهه روزی چند ساعت دارم مطالعه میکنم ببینم چیه اخه این ویروس! نباید زیاد بهش فکر کنین .باید رژیم غذایی سالم داشته باشین. این ویروس خود به خود ظرف مدت شش ماه نهایت دو سال تو بدن از بین میره البته هستن کسایی هم که سیستم ایمنی بدنشون ضعیفه معتادن یا ... و ممکنه بیشتر تو بدنشون بمونه ولی تا ابد نمیمونه.هر کسی که گرفته یه دوره ای تو زندگیش با این مشکل سر و کله زده و بعد خوب شده خلاص. اگه از لحاظ ظاهری پوستتون زیاد دلتون رو میزنه و بهش فکر میکنین و رو اعصابتونه میتونین با روش های کرایو و ... از بین ببریدش ولی اول برید سراغ روش های خونگی مث سرکه سیب و دارچین و غیرو و بعد سراغ پماد اگه نشد دیگه برید کرایو و.... همون اول نرید لیزر و کرایو و ... به هر حال اینا تجارته دیگه .یه چیزیو اینقدر بزرگش کردن ! شما وقتی میری دکتر میگی زگیل گرفتم میگه بیا لیزر یا فریز کنم خخخخ درمان نداره و از این حرفا بعدم میگه مریض بعدی..! در صورتی که اصل همون ویروس هست که بایددتوسط سیستم ایمنی بدن پاکسازی بشه . در ضمن حجامت عام هم تاثیراتی داره به شرطی کع سر روز و موقع خودش که تو کتابا خیلی هم تاکید کردن برید حجامت. یا علی موفق باشین

پاسخ

غلام

about 8 سال ago

منو زنمم گرفتيم دعا ميكنم همه زود خوبسن مريضيع بديع خدا صبر بده به همه به ما هم همچنين

پاسخ

فاطمه

about 8 سال ago

درمان با سرکه خیلی درد داره. نفس آدم بند میاد. من نزدیک یک هفته و روزس حدود سه بار سرکه میذارم ولی هنوز اثر نکرده. روانی شدم

پاسخ

maryam

about 8 سال ago

سلام من سیر گذاشتم رو زگیل و حدود ۲ ساعت گذاشتم بمونه ولی متاسفانه الان ناحیه اطراف زگیل ماملا کبود و حالت خون مردگی گرفته و زگیل هیچ تغییر رنگی نداده و این استرس منو تشدید کرد ک نکنه علاوه بر زگیل خون مردگی و کبودی اطرافش هم بمونه ... لطفا راهنمایی کنید چ جوری کبودی از بین میره

پاسخ

maryam

about 8 سال ago

مناسفانه سیر گذاشتم رو زگیل و حدود ۲ ساعت گذاشتمش ولی الان ناحیه اطراف زگیل کامل کبود و خون مرده شده ولی زگیل هیچ تغییر رنگی نداده ؛و این استرسمنو چند برابر کرده ک نکنه کبودی و خون مردگی بمونه و از بین نره

پاسخ

رها

about 8 سال ago

سلام من ۲۸ سالمه و مجردم تا حالا هیچ رابطه حنسی هم نداشتم؛ از بچگی ی زائده گوشتی کلمی شکل رو بدنم داشتم ک همش فکر میکردم خال گوشتی و طبیعیه ولی الان با خوندن این مطالب شدید حالم بد شده یعنی ممکنه منم زگیل تناسلی باشه؟؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

اگر از بچگی این مورد بوده به احتمال زیاد خال گوشتی هست لطفا از دستکاری هر نوع خال گوشتی جدا بپرهیزید.

پاسخ

جوجی

about 8 سال ago

سلام من دختر ۲۰ ساله هستم مجرد ، رابطه جنسی هم نداشتم ، اصا نمیدونم طور دچار این مشکل شدم اما یدونه داخل دیواره واژن ننمن زده که نمیدنم چه درمانی رو پیش بگیرم. دکترم هم بهم گفته که تا زمانیکه اذیتم نکرده درمان اغاز نکنم، من دم ازدواجم و استرس دارم کمکم کتنید.

پاسخ

admin

about 8 سال ago

حتما و حتما واکسن برنید بخصوص همسرتون

پاسخ

navid

about 8 سال ago

سلام.وقتی به این ویروس مبتلا هستیم زدن واکسن تاثیری داره؟آیا از بیماری جلوگیری میکنه؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

سلام دوست عزیز، متاسفانه زگیلهای موجود را درمان نمی کنه ولی برای افرادی که مبتلا شدند هم تجویر میشه زیرا که از انواع پیشرفته اون که بیمار به اون مبتلا نشده جلوگیری میکنه، در کاهش عفونت ها موثره و از افزایش خطر و نوع بدخیم اون جلوگیری میکنه.

پاسخ

مجی

about 8 سال ago

منم درمان برا سرکه سیب و پنبه و دانه سیاه کوبیده شروع کردم امشب دعا کنید خوب شم تورو خدا. سیستم ایمنی بنتون هرجور شده قوی کنید.با ویتامین آ و ای و دانه سیاه

پاسخ

neda

about 8 سال ago

سلام بچه ها بهترین راه درمان زگیل تناسلی دنتول که مال درمان دندان درد هست من امتحان کردم سه روز هرچقدر زگیل تناسلی داشته باشه درمان میکنه فقط خیلی میسوزه که باید تحملش کرد تو ارزشش داره

پاسخ

کیان

about 8 سال ago

ندا جان از دنتول چطور استفاده کردی

پاسخ

admin

about 8 سال ago

دنتول دارویی هست که در ایران تولید میشه و عصاره گیاه میخک و حاوی کارواکرول هست که برای درمان عفونت بخصوص باکتری های دهانی مفید هست. البته من منبعی رو که بگه این دارو برای درمان این بیماری مفید هست رو پیدا نکردم. امیدوارم راه حل خوبی باشه البته نظر یک متخصص میتونه کامل کننده این موضوع باشه

پاسخ

مهدی

about 8 سال ago

سلام. از دنتول چطوری استفاده کردین؟ میشه لطفا راهنماییم کنید

پاسخ

par

about 7 سال ago

سلام ببخشيد من دچار اين بيماري شدم درماني ترين راه چيه؟

پاسخ

سارا

about 8 سال ago

واقعا خوب شد؟؟من دچار شدم ????

پاسخ

محسن

about 8 سال ago

سلام بچه ها تنتا راه درمانش مراجعه ب طبیب سنتی ک ما رفتیم و نتیجه ام گرفتیم اران چند ماه ک ویروس از بدن خانمم پاک شده همتون میتونید درمان کنید ب نظرم سراغ اون پزشک ما برین بخدا خوب میشین همسرم نو ۶ و ۱۱ رو داشت

پاسخ

M

about 8 سال ago

ميشه ادرس طب سنتي رو بديد

پاسخ

نيما

about 7 سال ago

سلام شما خوب شدين كاملا از بين رفت

پاسخ

Abdullah jan

about 7 سال ago

سلام دوستای نازم میدانم واقعا هر کدومتون خیلی پول مصرف کردید که زگیل تان از بین بره من میدونم چکار کنین اما اون پول که مصرف کردین بدین به من خب نشدین جرمانه میدم به زرف سه هفته شوخی کردم دوستای نازم خب به حرفام دقیق شوین اب که سک میخوره تو جام اب خوره اش هفت تار جارو رو بگیرید البته تار جارو پاک باشه به روزهای چهار شنبه البته هفت تار جارو رو بگیرید و جارو کنید هر دست تان رو هفت بار زگیل هایتون رو هر هفته روز های چهار شنبه از بعضی ها د امی هفته اول از بین میره از بعضی ها د هفته دوم و از بعضی ها در هفته سوم و تا هفته چهارم و انشاالله از این مرض رهای میابین من رو هم دعا کنید بعد از خب شدن تون

پاسخ

سارا

about 9 سال ago

درمان زگیل با چسب اجیکور.هروز محل رو با صابون بشویید و بعد چسب بزنید.من ۴ روز چسب زدم و بعد درمان با سرکه سیب.پنبه رو با سرکه سیب اغشته کنید و روی زگیل با چسب ببندید شب تا صبح.بعد از یک هفته کامل از بین میره

پاسخ

admin

about 8 سال ago

ممنون سارا خانم

پاسخ

محسن

about 8 سال ago

باید خیلی دردناک باشه نه؟؟؟

پاسخ

Bahare

about 8 سال ago

این چسب رو از کجا میشه تهیه کرد؟

پاسخ

admin

about 8 سال ago

کدوم چسب؟ نوار چسب معمولی هست

پاسخ

فرشید

about 8 سال ago

درسته سارا خانم من با نظر شما موافقم چون من هم دقیقا با همین روش کاملا خوب خوب شدم و حالا 2 سال بعد از آن داستان بد زندگیم است

پاسخ

ملودی

about 8 سال ago

سلام این چسبو از کجا میشه خرید؟

پاسخ

nader

about 7 سال ago

سلام سارا خانم به نظرت ازبین میره. من زیز کف پام یه زگیل دارم همه خارش میکنه رفتم دکتر نتونستن کاری بکنن . چکار کنم .به نظر شما بااین کارا جواب میده

پاسخ

Reza

about 6 سال ago

سلام دوست خوبم اگه داری این کامنتو میخونی خدا خیلی دوستت داشته، اگه دلیل این بیماری رو میدونی دیگه تکرارش نکن، چون درسته میتونی اینبار خودتو درمان کنی ولی بار دیگه میتونه یک ویروس دیگه باشه خب این ویروس صدها نوع مختلف داره و الان فقط با یکیش درگیری مواد مورد نیاز: سرکه سیب پودر دارچین مشمبا فریزر چسب اصلا به مارک سرکه سیب اهمیت ندین یه تیکه دستمال، پارچه یا پنبه رو آغشته به سرکه سیب کنید، بعد بذاریدش رو ناحیه درگیر ویروس بعد روش مشمبا بکشین و با چسب مهارش کنین کمی پودر دارچین هم روش بریزین اگه ناحیه ای درگیر نیست و با سرکه خیلی میسوزه قبل این کار اون ناحیه رو خوب کرم بزنین، ترجیحا روغن کرچک چند شب بذارین تا صبح بمونه خیلی زود از بین خواهند رفت شاید واقعیت اینه که این ویروس به شکل تجارت دراومده و بسیاری هستند که از این طریق و با لیزر و کرایو و .... پول درمیارن اول این راه رو امتحان کنین دوستتون دارم لطفا برای همه دعای خیر کنین پیروز باشین

پاسخ

Leave a Comment

Please be polite. We appreciate that.
Your email address will not be published and required fields are marked